Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen betegség húzódhat meg...

Milyen betegség húzódhat meg esetlegesen a háttérben?

Figyelt kérdés

Háziorvossal már beszéltem, Ügyeleti rendelesen voltunk 2x is, de nem vagyok elégedett a válaszokkal. Arra volnék kiváncsi, hogy van-e valami út, amin tovább vizsgálodjak.

Van egy közel másfél éves kislányom, aki 4. napja nagyon nyűgös, aluszékony, delután/ este körül belázasodik, de azt sem mindig, és ha be is lázasodik, akkor 38,2, 38, 4-nél nem több a láza. Semmilyen más tünete nincs (jó az étvágya, torka nem fáj, nem piros, orra nem folyik, nem köhög, vizelet vizsgálata negatív). A saját háziorvos (telefonon) rávágta, hogy fogzik. Lehet igaza is, de nem vagyok biztos benne, hogy 4 nap után látnék kibújó fogacskát.

Ma voltunk ügyeleten is, ott viszont az előbbi tünetekre-tehát a nagy semmire - antibiotikumot kapott (suprax). Azt se tudták megmondani, hogy mi baja van, így nem szeretnék neki antibiotikumot adni, viszont valamije tényleg nagyon fájhat, és nem tudom, hogy milyen irányba induljunk el, mit nézessünk meg vele kapcsolatban, hogy jobban legyen. Tisztában vagyok vele, hogy betegségeknél ez a legrosszabb dolog, hogy itt kerdezősködök, de hátha olvassa valaki olyan ezt a fórumot, aki volt hasonló helyzetben ill. esetleg orvos szemmel latja a dolgot.

Kérlek, csak építő jellegűt írjatok!



2019. aug. 17. 18:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!