Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édesapám epilepsziás. Vállalha...

Édesapám epilepsziás. Vállalhatok-e gyermeket, és mi az esélye annak, hogy gyermekem is epilepsziás lesz? Nagyobb-e a valószínűsége bármelyik nemnél a betegség kialakulásának? Esetlegesen nálam is kialakulhat még ez a betegség?

Figyelt kérdés
Az orvosok nem tudják megállapítani pontosan mitől beteg az édesapám (havonta-kéthavonta vannak nagyrohamai gyógyszeres kezelés mellett is), így nem tudni azt sem, hogy öröklött-e.Bár szerintem az is lehet, mert úgy tudom a vér szerinti nagymamája is ilyen beteg volt, de erről már senkit nem tudok megkérdezni, hisz az öregek már nem élnek.
2009. máj. 3. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2009. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!


Én is azt hittem, hogy az vagyok 15 és fél évesen, gondolhatod! ...Merthogy életemben már 4szer vagy 5ször ájultam el...,de nem voltak konkrét rohamaim. de apukámnak volt már egy és a nagyapámnak is, de neki talán több is. Reméld hogy te nem vagy az, mert nagyon szar, még a sima elájulás is, én kívánom a legjobbakat, szerintem a gyerekvállalás a legszebb dolog az életben, ha gondolod vágj bele, egy buta (sokszor legyőzhetetlen) betegség miatt ne hagyd ki!

2009. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!