Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2 hét múlva Artroszkópikus...

2 hét múlva Artroszkópikus térd műtétem lesz! Segítség?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne, hogy fel fognak-e menteni testnevelésből?

Most leszek 11.es, és már 3. Éve vagyok felmentve a térdem miatt, de most sikerült kiutat találnunk. Mindkét lábamat kell műteni, de még elsőnek csak egyet, ezért a nem műtőtt nagyon fog fájni, mert ugye terhelem. Szerintetek felfognak menteni tesi órán? Bocsi, ha nagyon óvodás kérdés, csak nagyon stresszelek.. köszönöm



2019. aug. 27. 02:19
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen, felfognak.

De ezt a "sikerült kiutat találnunk" kicsit olyan furán hangzik. Értem én, hogy a tesit sokan nem szeretik, én sem szerettem, de sosem volt eszemben az, hogy kiutat találjak, illetve szeretnék olyan betegséget, hogy végre ne kelljen magyarázkodni és felmentsenek.

2019. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom, hogy ilyen súlyos problémákkal küzdesz, hogy műteni kell a térdeidet. éppen elég lehetett eddig is elviselni a fájdalmakat, de csak biztatni tudlak, hidd el, hogy a műtét után jobb lesz!

Az pedig, hogy felmentenek-e testnevelésből? Ez nem lehet kérdés, hiszen műtött lábbal, lábakkal, nem lehet ugri-bugrizni. Egy dologra azonban felhívnám a figyelmedet, mozogni, a műtött lábat is bármennyire is fájdalmas, mozgatni kell!!! Nehogy eltunyulj, mert akkor többet ártasz magadnak, mint használsz. Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2019. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!