Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok az INERTA tablettáról? 18/f

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál, mert mostanában elég pattanásos a hátam, combom és már kezdtek az arcomon is jönni. Először úgy volt, hogy az orvos írt krémeket, antibiotikumokat, de mivel egyik sem használt ezért ajánlotta ezt a kezelést.


2 dobozzal írt fel ebből a gyógyszerből, azt mondta reggel vegyem be.

Az egyik az 20 mg-os, a másik pedig 10 mg. Tehát összesen 30 mg-ot szedek belőle.


Mik a hatásai/mellékhatásai ennek a tablettának? Kinek mennyi idő után kezdett el látványosan használni? Mikor kezdenek el kb eltűnni a pattanások?

Ajánlott mellé valami vitaminokat vagy probiotikumot szedni?



2019. szept. 28. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszolok, nem ismerem a tablettát.

Páromnak ugyanez volt a problémája, neki is írta a doki ezt a gyógyszert.

Előzmény, hogy amikir kijöttek magánúton kért időpontot ugye bőrgyógyászhoz, allergia vizsgálat stb.


A felírás meg a kiváltás közt volt egy vizsgálat még, kiderült a pattanásokat laktóz és glutén érzékenység okozta.


Mióta nem eszi ezeket, nincsenek pattanásai, a gyógyszert ki se váltottuk. Nálad nem lehet vmi allergia?

2019. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is így kezdődött hogy írt krémet 1 éven keresztül és semmi. Most 2. Hónapja szedem ezt a gyógyszert (10mg) meg skinoren krémet használom amit kiirt és már látható a különbség. Most mentünk vissza pár napja és írt még ki 3 hónapra való gyógyszert meg krémet. Nekem már nem nagyok a pattanások de hegesednek ahogy tűnnek elfele amik nagyobbak voltak

Nekem személy szerint volt mellékhatás pl vérzett sokat az orrom mert ki volt száradva az első hónapba de az már elmult a szám még mindig ki van száradva szóval sokat kell innom és folyton kenni kell labelloval vagy valamivel.

Nállam még az is probléma hogy állandóan fáradt vagyok nem tudok figyelni (de ezt mondta is a doki)

De még nekem nagyon ki os volt száradva a bőröm szóval hidratálni kell a bőrt állandóan

Amugy a betegtályékoztatóba le vannak irva minden mellékhatás stb.

Ez csak személyes tapasztalat részemről

De mondom szerintem neked is max 3 honap utan biztosan látszani fog a javulás.

2019. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!