Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üzemorvos munkaalkalmassági -...

Üzemorvos munkaalkalmassági - hogy lehet hogy én 15+ éve vagyok a munkahelyen de még soha nem kellett orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

Egy rádióműsorban arról beszéltek hogy munkaköri alkalmasságio orvosi vizsgálatok ilyne és olyna fontossága és évente meg 2 évente stb ismétlendő...


és belegondoltam hogy én 15 éve vagyok egy helyne de soha egyszer se kellett céges orvosi vizsgálatra mennem . Ez hogy lehet ? Miközben „üzemorvos“ az van, létezik, a nevét is tudom (az éeltben nem látta még őt senki itt, ezt garantálom)


Vajon az van emögött hogy kitölti a papírokat anélkül hogy látná a dolgozót és kész? Vagyis ha lenne egy munkaügyi vizsgáéat az összes papír így ez is rendben lenne-mnoha még az életbne nem látta senki a céges orvost?


2019. okt. 5. 11:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mindegy én akkor se megyek sehova legfeljebb hamarabb megdöglök nem lesz egy nagy veszteség senkinek de még nekem se.
2019. okt. 5. 13:13
 22/25 anonim ***** válasza:
Mártír...
2019. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
A mártír egy ügy érdekében teszi amit tesz. Én meg csupán szarok bele.
2019. okt. 5. 15:06
 24/25 anonim ***** válasza:
Úgy látom, te mindenbe csak"szarol bele". Akkor egyáltalán minek írtál ide?
2019. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A kérdező egy orbitális nagy troll. kb naponta kiír ide egy kérdést, hogy milyen sz.r az alapítványi ahol tanít.
2019. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!