Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Olyan orvost aki nem végzi el a munkáját amikor kellene, nem kezeli, ritkán érhető el a munkahelyén ti mit csinálnátok, hogy elnyerje büntetését?

Keress kérdéseket hasonló témákban: orvos, szakorvos, munka, munkahely, kezelés, büntetés

ápr. 4. 19:45  Privát üzenet  

A válaszok
Büntetését nem fogja elnyerni, mert ebben nem vagyok illetékes, de panaszt tennék írásban a munkahelyi főnökénél.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 4. 19:52 Privát üzenet

Osztályvezető főorvos, orvosigazgató, igazgató, betegjogi képviselő.

Aztán vagy lesz valami vagy nem, sok helyen a lusta, munkakerülő, embergyűlölő orvosokat is lasszóval fogják, amíg nem követ el szarvas hibát nem rakják ki.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 4. 20:06 Privát üzenet

Elnyerje büntetését? Maximum egy ejnyebejnyét kap, de valójában a legtöbb esetben az történik, hogy kibeszélik, hogy miért te vagy a gyökér.

Amilyen orvoshiány van az országban még az sem számít ha valaki meghal.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 4. 20:11 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Sajnos #3-asnak van igaza.

Tehetsz panaszt, persze kivizsgálják,de problémásabb eseteknél sem vezet eredményre a részedről. Meg nem büntetik, hanem az a kérdés, hogy te mit szeretnél,miben legyen változás. Egyébként vannak erre szakosodott ügyvédek, de az pénzbe kerül, nem biztos, hogy megéri, inkább orvost kell váltani, ilyen esetben lehetséges és ez szokott is működni, én egyszer ezt végigcsináltam, nem egyszerű, bár én betegjogi képviselőn keresztül, de hónapok.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 5. 14:34 Privát üzenet
Amennyire meg vannak becsülve itthon az orvosok az a csoda, hogy nem ez az általános mentalitás...

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 8. 10:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csinálnátok, ha így viselkedne az orvos?
Mit csinálnátok a helyemben?
Kollégista vagyok és nagyon ritkán megyek haza, de olyan problémám van amihez a házi orvosnak beutalót kéne adnia. A városban kapok házi orvosi ellátást úgy hogy nem ide...
Miért alkalmazzák ma már ritkán a prosztatamasszázst, mikor elősegítíti a gyógyulást a prosztatagyulladásból?
Ha itt Budapesten lakok albérletben a suli miatt és nagyon ritkán járok haza mert messze van, akkor eltudok itt Pesten valahol orvoshoz menni, ha nem vagyok bejelentve? Kell...
2hete késik a menstruációm. Csak egyszer voltam fiúval és akkor sem 'rendesen' és utána meg is jött. De most már 2 hete késik. Eddig sem volt rendszeres mindig késett pár napot....

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!