Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olyan orvost aki nem végzi el...

Olyan orvost aki nem végzi el a munkáját amikor kellene, nem kezeli, ritkán érhető el a munkahelyén ti mit csinálnátok, hogy elnyerje büntetését?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Büntetését nem fogja elnyerni, mert ebben nem vagyok illetékes, de panaszt tennék írásban a munkahelyi főnökénél.
2019. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Osztályvezető főorvos, orvosigazgató, igazgató, betegjogi képviselő.

Aztán vagy lesz valami vagy nem, sok helyen a lusta, munkakerülő, embergyűlölő orvosokat is lasszóval fogják, amíg nem követ el szarvas hibát nem rakják ki.

2019. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elnyerje büntetését? Maximum egy ejnyebejnyét kap, de valójában a legtöbb esetben az történik, hogy kibeszélik, hogy miért te vagy a gyökér.

Amilyen orvoshiány van az országban még az sem számít ha valaki meghal.

2019. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos #3-asnak van igaza.

Tehetsz panaszt, persze kivizsgálják,de problémásabb eseteknél sem vezet eredményre a részedről. Meg nem büntetik, hanem az a kérdés, hogy te mit szeretnél,miben legyen változás. Egyébként vannak erre szakosodott ügyvédek, de az pénzbe kerül, nem biztos, hogy megéri, inkább orvost kell váltani, ilyen esetben lehetséges és ez szokott is működni, én egyszer ezt végigcsináltam, nem egyszerű, bár én betegjogi képviselőn keresztül, de hónapok.

2019. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyire meg vannak becsülve itthon az orvosok az a csoda, hogy nem ez az általános mentalitás...
2019. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!