Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Feljelentsem az orvost?

Feljelentsem az orvost?

Figyelt kérdés

sziasztok

Miutan elestem 2het utan elmentem orvoshoz mert semmit nem javult,sot

(Biztam benne hogy csak egy kis randulas/zuzodas majd elmulik)

Az orvos azt mondta , hogy csak a szallag megnyult,4het merevitot kaptam 2hetig ejjel-nappal ,2hetig terheleskkr viseltem

(Azota is viselem mert beszarok ugy faj)

Ugy gondoltan az az orvos egy idiota , nem is igazan figyelt ram , igy elmentem ugyanabba a korhazba egy masik orvoshoz,aki kozolte ,hogy el van torve

Ez augusztusban volt,azota szenvedek

Nem tudok sehova menni sulin kivul, es rengeteget hianyzok

Szerintem mar a gyogyulas szelen lennek , ha akkor eszreveszik az az “orvos”

De igy meg a gyogyulas kezdeten se vagyok

Arra gondoltam feljelentem mert az ilyen bem orvosnak valo hogy egy torest nem vesz eszre es azota is nyomorgok egesznap

Szeritntetek?



2019. okt. 19. 12:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Az orvos hibás abban is, hogy a sérülés után két héttel mentél dokihoz igaz?
2019. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Termeszetesen nem

De egy torest nem eszre venni ?! Rutin

A gyogytornaszom is mondta, hogy lehetetlen nem eszrevenni a rontgen felvetelen , nem is erti

2019. okt. 19. 12:59
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Persze, jelentsd fel.

Máskor meg várj még tovább, mielőtt orvoshoz fordulsz.

2019. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha két hétig húztad töréssel lehet én sem gyanakodtam volna rá..
2019. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
33%

Röntgenre elküdtek? Voltál? Már alapból azzal kellett volna kezdenie az orvosnak. A törés ránézésre is elég gyanús jelei: azonnal kékes színt vesz fel az érintett terület, beduzzad és mozgásképten.

Nem tudom, nálad ebből hány tünet volt meg, de ha tudtál vele közlekedni, mozgatni, akkor lehet, hogy mégsem törés, de akárhogy is legyen, kéne az a röntgen vizsgálat. Törés minimum 1 hónap, mire meggyógyul. A húzódás sem két nap alatt jön rendbe. Viszont ha törés, akkor megvan a veszélye, hogy azonnali gipszelés nélkül rosszul forr össze és ennek a későbbiekben lesznek kihatásai, utólag nem igazán korrigálható esetleg műtéttel, a rosszul befortt csont. Azonban lehet ficam is. Ami kevésbé súlyos, ám roppant kellemetlen, szintén jó ideig eltart a gyógyulás, itt esetleg duzzanat van, ilyenkor nem színeződik el a terület, mozgathato is, korlátozottabban. A ficamot van, hogy helyre kell tenni. Akkor gyorsabban gyogyul. De ezt is csak úgy tudja megállapitani azszámla orvos, ha alaposan szemügyre veszi, megtapogatja, átmozgatja a végtagot. Ha rád se néz, hozzéd se nyúl, ugy nem lehet diagnózist megállapitani.

2019. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Andizsuzsi ***** válasza:
67%
Konkrétan milyen testrészed az, amivel 2 hétig nem mentél orvoshoz? Amúgy a törés magától gyógyul, neked 4 hétig rögzítve is volt.
2019. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Voltam rontgenen ezert nem is ertem es a kesobbi orvos es a gyogytornasz sen , mert ok mondtak hogy tisztab latszik

Az ugrocsontrol van szo es nem hogy akkor nem tudtam mozgatni de meg most sem tudok cipot felvenni se mozgatni szinte csak ralepek es vonszolom magam

2019. okt. 19. 13:12
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Hát inkább ne perelj! Te húzod a rövidebbet. Máskor pedig ne két hét után menj a balesetire, hanem a sérülés után egyből. Papíron két hét után jelentél meg. Mossák kezeiket. Te pedig tanulj a történtekből és ne halogasd a komolynak vélt bokasérülést két hétig. Egyébként igazuk van. Semmi jogod nincs utólag reklamálni sajna. Azért jobbulást!
2019. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igazabol azert nem mentem orvoshoz, mert egyezer ugyanigy elestem es nem tudtam raallni de 1het utan teljesen rendben voltam es biztam benne meguszom most is orvos nelkul ,de nem:D
2019. okt. 19. 13:21
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

Vagyis te nem vagy tanult orvos, de diagnózist állítottál fel magadnak, mondvám, már volt ilyen, és 1 hét alatt rendbe jöttem. Vártál 2 hétig, majd elmentél. Az orvos tanult emberként úgy vélte, hogy aki elesik, és nem tud lábra állni az még aznap elmegy orvoshoz. Ha ezt tetted volna, valószínű, hogy rögtön mondta volna röntgen után, hogy bizony ez törés. De mivel 2 hétig nem voltál, és a törés alapból tud fájni, vagy 2 hét alatt már a csont is kezd lassan összeforrni segítség nélkül is, így jogosan gondolta, hogy csak a szalag sérült meg.

Te meg ezek utána saját hülyeséged miatt az orvost perelnéd?? Remélem lesz pénzed, mert mint vesztes fél neked kell majd állnod a perköltségeket. Az orvos nem hibázott, hiszen te nem mentél a fájdalmaddal orvoshoz egyből.

2019. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!