Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért annyira bunkók az ápolók?

Miért annyira bunkók az ápolók?

Figyelt kérdés

Jelenleg a gyakorlatomat töltöm egy kórházban. Eddig mindegyikük bunkó, flegma volt velem, sőt az egyikük a jelenlétemben beszélt ki, miután 10 perce voltam ott..

A normálisabbakkal beszélgettem, látták, hogy én is normális vagyok, onnantól minden rendben volt, de ez a négy ápolóból max a fele. Elkeserítő, elvették a kedvemet ettől a hivatástól. Arról nem beszélve, hogy milyen stílusban beszélik ki a többieket, aztán jópofiznak.


Előző munkahelyemen ha hozzánk jöttek tanulók, extra kedves és segítőkész voltam, hogy segítsek megszeretni a szakmát.. :(


2019. okt. 23. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Te is megállapítottad, hogy a fele volt bunkó azoknak, akikkel találkoztál, tehát nem minden ápoló. Az a "fele" is csak azon a helyen, ahol te voltál.

Aki meg bunkó rengeteg dolog miatt lehet az: fáradt, otthoni gondok, bunkóbb betegek, eleve bunkó (bár az olyan ritkán megy ápolónak) stb.

2019. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
120ert halalra dolgozzak magukat, persze h bunkok
2019. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az egyikük mondatából elcsíptem, hogy előző hónapban több, mint 300 ezret keresett. :)...

Az elején mindegyikük bunkó volt, kivétel nélkül, a nap végére lettek normálisak (már amelyik)

2019. okt. 23. 18:37
 4/14 A kérdező kommentje:
És a 3 hét során 15 ápolóval találkoztam ezen az osztályon, kemény, hogy kivétel nélkül flegmán, bunkón kezdik..
2019. okt. 23. 18:38
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Tudod, eléggé ostoba szöveg, hogy mindenki mindenhol bunkó, csak én vagyok a szűz mária...
2019. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az eszméletlen anyukámat otthagyták mosdatás után félmeztelenül. Ehhez tényleg csak egy hangyányi empátia vagy odafigyelés kéne.
2019. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Megengedhetik maguknak. Nincs szelekció.
2019. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ez volt a tapasztalatod.


Én is nővér vagyok/voltam. Velünk az volt a bajuk, hogy diplománk lesz, nekik meg csak OKJ van. Erre hivatkozva nem mutattak meg egy csomó mindent.

Viszont ez jellemzően azokon a helyeken történt, ahol a legbrutálisabb az emberhiány, na meg a gyerekosztályok. Soha nem mentünk volna gyerekosztálya,pont ezek miatt a retkek miatt.


És nekem senki ne jöjjön a fizetéssel. Nem ezen múlik, hogy hogy bánok másokkal. Nem a beteg és nem a hallgató a hibás.


Próbálj belgyógyászatot, intenzívet, sebészetet.


Ott meglepően mások a tapasztalatok.

2019. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szakmailag is láttam gondokat, csak arról nem szerettem volna írni. Sebészetre jövőre mehetek csak, jelenleg belgyógyászati gyakorlatom van.
2019. okt. 24. 11:24
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Lehet a te személyed borzasztóan ellenszenves mindenki számára.
2019. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!