Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán, a Szülészeten,...

Nyíregyházán, a Szülészeten, mindenkivel bunkók az ápolók?

Figyelt kérdés
3 nap alatt idegileg ki készítettek! Egy normális, nővér, ápoló nincs köztük! Sírva mondtam a páromnak, hogy hadd menjek haza mert ezt én itt nem bírom! Most haza jöttem, de vár még rám egy szülés! El sem tudom képzelni, hogy fogom én azt kibírni! A 3.-on feküdtem!

2018. nov. 27. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

A 3-on velem is bunkók voltak de én eleve el akartam jönni saját felelősségre. Nem veszélyeztettem a babát, hanem jóslófájásokat félreértettem és bent fogtak. Nagyon bunkó volt minden nővér.. (aztán a dokimmal megbeszéltük, hogy reggelente bemegyek, vizit után eljövök, azt ennyi..)

A szüleszet a 2-on jobb.. vegyes. 1. babámmal az osztályos nővérek kedvesek voltak, igaz főorvos volt a dokim. A csecsemősök változó, volt aki bunkó volt, más kedves.

2. babámnál az osztályos nővérek semmilyenek nem voltak, sok vizet nem kavartak, nem bunkóztak általában (volt mikor azért...). Volt köztük 1-2 aki kedves is volt. A csecsemősökkel viszont nagyon pozitív meglepetés ért, 1-2-nek az arca is megvan még, ugyan nem csengettem félóránként hozzájuk de nekem eleinte nagyon kevés tejem volt, súlyukkal is volt gond, méretni is kellett mennyit szopiznak (ottani gyerekorvos rendelte így el) így jártam ott párszor.

2018. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
A 3 a...hogy írjam le PC módon...oda...többnyire "AZOK" kerülnek. Ezért olyanok ott a személyzet tagjai, mert sok "ÉRDEKES" emberrel találkoznak.
2018. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én sem saját felelősségre jöttem el, 32 hetes ultrahangon voltam, akkor azt mondták pici a babám! 1800-1900gramm volt! 10 infúziót kaptam! Szerintetek tényleg pici? Elég gáz,ahogy viselkednek a kismamákkal! Kibírhatatlanok!
2018. nov. 27. 17:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Hat, kitartas. Nem Nyiregyen szultem, de ahol, ott is ilyenek. A betegjogi kepviselonel kell panaszt tenni. Ha megszulsz csak A BABAD ES TE lesztek egymasnak.

Tojd le oket. Nekik te csak egy vagy a sok nobol, de neked az a 3nap meghatarozza majd a kezdeti idoket, igy utólag ezt az egy tanácsot tudom adni, ne törődj ezzel. Engem is megalaztak, emiatt tiszta bizonytalan lettem, nehezen indult a tejem, faradt, frusztralt es elkeseredett voltam. Rengeteget sirtam, de a paromnak es a Jóistennek hala nem lettem komolyabban depresszios. Rajottem, nincs plusz energiam ezeken emeszteni magam, itt a csodalatos gyermekem es tulleptem a noverek bunkosagan. Probald igy felfogni es tegyel panaszt ellenuk, eleg szomoru, hogy igy bannak ujdonsult anyakkal, terhes nokkel. Jogod van hozza, hogy ne turd el. Nekik meg senki sem szorit a nyakukhoz kest, hogy ott kell lenni. Nem kell, o választotta ezt es tanulja, hogy egy terhes no vagy egy gyermekagyas anyuka leleke eleg serulekeny. Cm


A babad meretevel kapcsolatban nem tudok mit tanacsolni, de a lelki reszet igyekezz magadban meg szules elott helyretenni, mert a szulesre szerintem mentalisan is fel kell keszulni, nem jo ha felve vagy keseru szajizzel mesz oda.


Minden jot neked es a babadnak es konnyu szulest.

2018. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A panaszt természetesen, meg teszem! Persze ők mondják, hogy ne idegeskedjünk, ne stresszeljük magunkat, erre ők készítik ki az embert!, a hülye hozzá állásukkal és a meg bántó szavakkal!
2018. nov. 27. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Engedd el. Hidd el, ez az egy segit. Bunkó paraszt amelyik ilyet csinal. (a panaszt en is megtettem, oszinten jol esett, de keszulj fel kimagyarazzak.. de persze azert tuti kapnak leszurast az ilyenekert, csak veled nem kozlik)


Szules utan erzekeny a nők lelke. (legalabbis egy részüké, főleg elso babanal) Nagyon magara tudja venni a rossz megjegyzeseket. Nem szabad hagyni ezeket. (sem azt hogy mondjak, sem azt, hogy ezek megerintsenek teged es emiatt rosszul erezd magad)

2018. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ki tudja! Szerintem nem is szólnak nekik, mert ha szólnának, akkor nem lennének ápolók! Szóval ennyit az egészségügyről! Mi a számukra nem emberek hanem állatok vagyunk! Tettem egy olyan meg jegyzést az egyik ápolónak, hogy mennyi tűszúrást ki kell bírnunk nekünk kismamáknak, csakhogy a baba jól legyen, erre vissza szólt az ápoló, hogy én beszélek? Nekik meg a sok kismamát kell ki bírni meg a hülye látogatóikat! Hmm kicsit sem esik rosszul az embernek!
2018. nov. 27. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 6 hete szültem ott. Kellemesen csalódtam... Amikor a lányom született 2éve a többség bunkó és lekezelő volt. Most viszont olyan jó csapat van...! Le a kalappal! Azt azért hozzáteszem,hogy sokat számit az orvosod és a szülésznőd
2018. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akik most bent vannak, mind panaszkodik rájuk! Gondolkodom nagyon, hogy merjek e itt szülni! Tudom minden kórházban van bunkó nővér, de azért ez engem nagyon le sokkolt! Utánna járok a Debreceni kórházaknak! Amúgy is oda valósi vagyok, én szülhetek itt is ott is! Majd meg látjuk!
2018. nov. 28. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!