Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS Elkerülhető a műtét az...

SOS Elkerülhető a műtét az alább leírt gerinc CT Vélemény alapján?

Figyelt kérdés

Kérő BNO M5110

Vélemény BNO M5110

Spndylosis et spondylarthrosis lumbalis min.grad

Hernia disci intervertebralis L. IV-V. kiszakadt komponenssel,mely az L.5.gyököt mindkét oldalon komprimálja a gerinccsatornát szűkíti.

Foramen szűkület bal oldalon az L. IV-V. segmentumban.

Protrusio disci intervertebralis L.III-IV. et L.V-S.I



#műtét #GErinc CT
2019. okt. 31. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt jobb lenne az orvosoddal megbeszélni. De nem kell attól a műtéttől annyira félni.

Nekem volt gerinc műtét és altatással végzik, aztán a felépülés volt egy kicsit rossz , de azóta türhető a gerincem.

2019. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vannak egyéb betegségeim is jó pár meg fiatal vagyok ehhez a betegséghez is a bénuláshoz meg amilyen kockázatokkal jár. Életem a mozgás,sport,aktív tevékenységek kintiek és bentiek. Bár most ez a baj jelentősen meggátol minden ilyen tevékenységben,mindennapi dolgokban. Te hány éves vagy,hogy mertél kockáztatni? Nyugdíjas korú vagy ahhoz közeli? Milyen nemű? Hol csinálták (település,kórház,osztály).
2019. okt. 31. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már szerintem elég komoly dolog, érdemes megműttetni, persze megértem, hogy félsz tőle, de ez rosszabb lesz és nagy a veszélye a komolyabb betegségnek is.
2019. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes. Ha az orvos ezt tanácsolja akkor feltétlenül. Kizáródott sérved van, sokkal rosszabb is lehet, izmok is elsorvadhatnak.
2019. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!