Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A barátnőm azt hiszi hogy van...

A barátnőm azt hiszi hogy van olyan gerincferdüléses műtét hogy kiveszik a csigolyát, valaki felvilágosítaná légyszi?

Figyelt kérdés
Lényeg a lényeg, nekem nem hiszi el hogy nincs ilyen beavatkozás, de ő azt állitja hogy van ilyen, valaki megerősítené valamelyikünk álláspontját?

2019. jún. 25. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiveszik, visszateszik, de mivel megszakadt a gerincvelo, nyomorek leszel. Igy el sem kezdenek ilyen mutetet.
2019. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen. Ha gyenge a gerinc, rögzítik. Nyilván orvosi elemekkel, nem facsavarral és alátéttel. Bár nagyban hasonlít rá.

De olyan hogy konkrétan kiveszik a csigolyát, az netto baromság. Hiszen megszakad a gerincvelő, azonnal nyomorék lesz. Amúgy a barátnődet nem az eszéért szereted igaz?

2019. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A csigolyák közti porckorongot simán kiveszik, ha már nagy a baj és bénulás áll fenn, hogy utána össze tudjanak nőni a csigolyák
2019. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm evel foglalkozik úgyhogy még tudom erősíteni, hogy nem veszik ki a csigolyát!😅Gyógytorna meg műtét lesz de nem veszik ki a csigolyát, aval annyi lenne az idegrendszer egy nagy részének! Amúgy 2-es nagyon jó az, hogy ,,a barátnődet igaz nem az eszéért szereted" , szakadok rajta😂🤣😂🤣😂🤣
2019. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem rég műtötték a gerincem , nem nem vették ki egyik csigolyám sem , kaptam két 30 centis fém rudat a csigolyáimhoz csavarozva , lényegében a két fémrúd tartja a gerincem .
2019. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!