Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudnék elmenni vérvételre?

Hogyan tudnék elmenni vérvételre?

Figyelt kérdés

Sokat híztam az elmúlt időben, szerintem a szőröm is megerősödött, magam is érzem, hogy valami nem oké és mindenki csak annyit tanácsol, hogy menjek el vérvételre. Én még sosem voltam és őszintén szólva fogalmam sincsen, hogy ez hogyan működik vagy mi ennek a menete.

Nem vagyok otthon hétköznaponként, tehát otthon nem tudok elmenni háziorvoshoz (bár utoljára a gyerekorvosnál voltam, nem tudom, hogy ilyenkor automatikusan átkerülök a körzetihez vagy nekem kellene bemennem). Egy másik városban tanulok, ott kellene megoldanom valahogyan.


2019. nov. 3. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos valahova át/be kell jelentkezned, legyen az otthon vagy ahol tanulsz. Annyit jegyezz meg, hogyha mondjuk pesten élsz de szolnokon tanulsz és oda jelented be magad, akkor pesten csak ügyeletre mehetsz hivatalosan és fordítva. Sajnos ehhez beutaló kell

Vagy elmész magánba és ott azt néznek meg neked amit csak szeretnél😄

2019. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én abból a feléből, hogy megerősödött a szőröm, még sohasem csináltam problémát.
2019. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kollégista vagyok, nem tudom, hogy ide egyáltalán bejelenthetem-e magam, de ennek utánanézek. Igazából magán úton sem lenne gond, csak igazából fogalmam sincsen, hogy konkrétan mire utalhatnak ezek a tünetek és konkrétan milyen vizsgálatra lenne szükségem.


Szerintem nem normális, ha megerősödik a szőre az embernek, engem nagyon is zavar egyes területeken.

2019. nov. 5. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!