Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek ezzel milyen...

Szerintetek ezzel milyen orvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés

Oktober 29 én volt altatásban gyomortükrözésem, és pár vénám a kézfejemen elpattintották.De úgy, hogy az éreztem, mintha a mutató ujjam csontjába 1000 tűt szúrnának. Aztán kb 6 napig semmi bajom nem volt. Semmi fájdalom. Majd hétfőn, mikor mentem dolgozni, nap közben megint éreztem azt a szúró fájdalmat. Most van a karomon egy pont, ( valahol arra felé szúrták be, vagy próbálták beszűrni a kanült, amihez ha hozzáérek, olyan, mintha megint 1000 tűt szúrnának oda.

Elmentem vele háziorvoshoz, elküldött általános/ érsebészetre. Ott az éren semmit nem láttam.

A fájdalom egy hete nem múlik, nem tudok ahhoz a ponthoz hozzá érni,( 100 tű reakció) sőt, a kézfejembe is kisugárzik.


Szerintetek ezzel milyen orvoshoz kell fordulni?


Köszi


2019. nov. 10. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy ideget is megböktek. Nem tudnak rajta változtatni. Max idő segíthet..talán.
2019. nov. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!