Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Cukorterheléses vérvételnek...

Cukorterheléses vérvételnek mi a programja?

Figyelt kérdés

odamegyek 7-re, leveszik a vért, utána gondolom itatnak valami cukros lötyit és aztán mi van? Vissza kell menni x idő után még aznap? Nem akarok ebből egésznapos programot csinálni, főleg, hogy délután 2 felé már másik vizsgálaton kell lennem, közben meg munka van ezerrel.

ja és itt mindenki terhesen ad ilyen kérdést, csak én vagyok ilyen, hogy fiú létemre biztonsági okokból elvégeztetem?


2010. júl. 18. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akarsz belőle egész napos programot csinálni, de félnaposat biztos hogy fogsz. A cukros lé ivása után ugyanis félóránként vesznek vért, legalább ötször. Azt vizsgálják, hogy milyen ütemben bontja le a cukrot a szervezeted.
2010. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és erre kell időt foglalni, vagy odamegyek a vérvételes papírkámmal reggel, azt bejelentkezem?
2010. júl. 18. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!