Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valakinek volt már gerinc...

Valakinek volt már gerinc műtéte? (Scoliosis) Tudnátok róla mesélni? A műtétet már nem tudom elkerülni.

Figyelt kérdés

Milyem vizsgálatokon kellett átesnetek előtte/utána?

Milyen volt az első ülés/állás/járás?

Meddig kellett kórházban lennetek?

Milyen hosszú folyamat ez az egész?

Nehéz volt a felépülés?

Az orvosi pszichológusnak mi volt a jelentősége?ő mit csinált?


2019. nov. 26. 20:05
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Engem nem műtöttek, de dolgoztam olyan helyen, ahol sok ilyen fiatal beteg volt. Jó kérdés amúgy, mert érdekes ezt egy másik szemszögből is megtapasztalni. Én, akikkel találkoztam akár műtét alatt, előtte és utána, ők meg voltak elégedve, fájdalmuk nem volt, de hónapokig kontrollok, sok röntgen, viszont a műtétek teljesen jól sikerültek és szerintem az volt a legfontosabb, hogy valamilyen szinten emelt az önbizalmukon is.
2019. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én Pécsre járok az Akác utcai kórházba. Ott pedig a Dr. Bocsó Csabához.
2019. nov. 27. 07:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ennek mi a menete.... nagyon izgulós vagyok..🙄
2019. dec. 5. 16:46
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Engem 2019.júniusában műtött Bogyó dr. úr. Írj Messengeren,szívesen segítek.

(Bischitz Kinga)

2020. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!