Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánorvos adhat igazolást?

Magánorvos adhat igazolást?

Figyelt kérdés
Vérvételre szeretnék menni, ami ugyebár csak délelőtt van. (Konkrétan endokrinológiára.) A TB-alapúra pedig azért nem akarok menni, mert a legutóbb is csak ránéztek a fél évvel korábban készült leletemre, aztán elküldtek a fenébe... közben meg kiderült, hogy inzulinrezisztenciám és ösztrogéndominanciám van. Ez szintén egy magánorvosnál készült vérképből derült ki, ahová akkor azért tudtam elmenni, mert a munkahelyemen éppen rendkívüli leállás volt. A szabadságaim pedig az idénre már elfogytak. Szóval azt szeretném tudni, hogy ha elmegyek magánorvoshoz, ő igazolhatja-e a munkahelyem felé, hogy valóban ott voltam? Vagy ebben az esetben át kell mennem a háziorvosomhoz is, és tőle kell kérnem az igazolást?

2019. nov. 28. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazolást adhat, de szerintem te táppénzes papírra gondolsz, azt viszont nem.
2019. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!