Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Corvin egészségközpont tapaszt...

Corvin egészségközpont tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 08:20
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem van egy pár, mire vagy kíváncsi?
2019. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy mást is lehúztak - e... Én pajzsmirigy ultrahangra mentem, 23500 Ft, és nem volt se ultrahang, se semmi... Csak pár általános kérdés, és elküldtek háziorvoshoz
2019. dec. 9. 23:13
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Hát először is ezt amit írsz,nem tudom értelmezni,mert ha UH-ra mész,akkor azt kell elvégezni,ha csak elsődleges konzultáció volt,akkor az lehet ennyi. Ilyen vizsgálatokra érdemes beutalót vinni.

Az igaz,hogy kicsit nekem drágának tűnik más magánhoz képest,de nálam minden úgy volt amiért mentem.

2019. dec. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, viszont a honlapon szó sem volt konzultációról.. Pár kérdésért ennyit fizetni, plusz elküldenek háziorvoshoz vérvételre, majd ha az megvan utána menjek vissza hozzájuk és további 17ezer Ft lenne az ultrahang...kicsit sokallom, vagy ha már ilyen drága, korrekt lett volna ha legalább szólnak előre hogy ne számítsak semmire 23 ezerért.
2019. dec. 10. 09:13
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mert biztosan arra kell először menni és csak utána tudsz javaslatra az UH-ra menni,egy körben ezt nem lehet megoldani általában. Ki van ez találva.
2019. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Most néztem a honlapot,hogy nincs erről info. Csak tippelek,hogy szakvizsgálat nélkül vagy külső javaslat nélkül nem csinálnak UH-t.

Te konkrétan ultrahang vizsgálatra jelentkeztél?

2019. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Endokrinológiai szakrendelésre jelentkeztem, a menupontban ezt írják : A Corvin Egészségközpont endokrinológiai magánrendelésének szolgáltatásai, a vizsgálat folyamata:

a beteg kórtörténetének felvétele

a panaszok- tünetek elemzése

családi öröklődő betegségek kikérdezése

a beteg vizsgálata

Laboratóriumi vizsgálat (hormon vizsgálat)

izotópos vizsgálat

citológiai vizsgálat

szövettani vizsgálat

Képalkotó diagnosztika (hasi ultrahang,pajzsmirigy UH, hasi CT, MRI)

Gyógyszeres stimulációs tesztek melletti hormonvizsgálatok

a diagnózis felállítása után, egyénre szabott kezelési terv


Amit meg is értettem, de mivel az árlistában így található meg


Endokrinológiai szakorvosi vizsgálat:23 500 Ft

Endokrinológiai kontroll vizsgálat:17 500


Nem az a bajom, hogy elkérnek +17ezret tehát össz.41 ezer lenne egy normális uh, hanem akkor már illene leirni hogy 41 lesz, nem 23 aztán visszahívnak majd egy 17ezres "kontrollra" is.. Lehet én tévedek, de kicsit átverésnek érzem

2019. dec. 10. 14:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha pedig külső javaslat nélkül nem csinálnak uh-t, akkor pedig főleg nem értem miért kértek el 23 ezret, miért nem kötötték ki, hogy csak javaslattal menjek egyáltalán őhozzájuk.. 3 kérdésért, miközben talán semmi bajom nincs, fogadniuk sem kellett volna
2019. dec. 10. 15:01
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Azért,mert endokrinológiai szakrendelésre mentél,nem diagnosztikai vizsgálatra.

Először kikérdezgetnek,felvesznek egy anamnézist,ez lehet 5 perces is akár,ez 23500Ft.,aztán ha utána kell UH vagy más akkor arra visszamész és újra kell perkálni.

De amúgy megértem a dühödet.

2019. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!