Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A házi orvos adhat visszamenől...

A házi orvos adhat visszamenőleg igazolást?

Figyelt kérdés
Kereskedelemben dolgozok, és holnap munkába kéne mennem, de nagyon rosszul vagyok. És ugye vasárnap nincs házi orvos. Ha Hétfőn bemennék és mondanám, hogy már vasárnap sem mentem, akkor vajon fog adni visszamenőleg is igazolást/táppénzes papírt a vasárnapi napra?
2020. jan. 4. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
adhat
2020. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Nem

Ügyelet ambuláns lapja fog kelleni neki

2020. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ad. Szerintem neked is fog, nem fognak ebből ügyet csinálni
2020. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Jogszabály szerint 5 napra visszamenőleg lehet valakit táppénzre venni.
2020. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adhat!:D kb 1 hónapja itthon voltam 4 napot és aznap mentem igazolásért amikor már suliba is mentem :)
2020. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5, nagyon cuki vagy, de a táppénzigazolás az nem ugyanaz


Az 5 nap valóban igaz, INDOKOLT ESETBEN, azt, hogy mi az indokolt eset a háziorvos fogja eldönteni, és az esetek 99%ban fogja kérni az ügyeleti ambuláns lapot vagy a sürgősségi esetleg kórházi papírokat

2020. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!