Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudnék visszahízni?...

Hogyan tudnék visszahízni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az elmúlt másfél évben elkezdtem füvezni, illetve az utóbbi 3 hónapban sajnos az ekit is gyakran használtam. Most decemberben kezdtem el észrevenni magamon, hogy nagyon lefogytam, és ez megijesztett, ezért rá is hagytam az egészet. Próbálom tartani a napi 5x-i kajálást, elkezdtem edzeni, de nem nagyon érzem a változást. Van esetleg valami tippetek, mit tudnék még tenni a gyorsabb súlygyarapodás érdekében?

2020. jan. 6. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gyorsan hagyd abba az ekit.A spanglit is csak ésszel,,,én is belestem igaz nem eki hanem spuri.
2020. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem valasz a kerdesre. Egyebkent meg ha jobban elolvasod, irtam is, hogy mar abbahagytam.
2020. jan. 7. 19:10
 3/4 gublug ***** válasza:

Szia.

Nezz utana a robolaro kuraknak.


Illetve ha megirod privatban a vercsoportod akkor tudok dietet ajanlani. A vercsoportod szerint olyan eteleket kellene enni amiket nehezebben emesztesz meg, hizlal.


Irj, ha van kedved.

2020. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de mi az "eki"? A kereső csak valami istennőfélét ad ki, azt is csak angolul. Magyarul semmit.


És akkor a fű fogyaszt? Vagy az eki fogyaszt?


Ami hízlal, az pl. a finom házifagyi -mert tele van tejszínhabbal-, a cukrászsütemények -vajasak-, likőrök -mert cukrosak-.

Házi fagyira finom mondjuk csokilikőrt önteni. Sült liba utánra.


Szerintem a mozgás, edzés fogyaszt, sétálni is elég, hogy megint megéhezzél.

2020. jan. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!