Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék újra visszahízni...

Hogyan tudnék újra visszahízni? Szeptember óta lefogytam 9 kilót és most 51 kiló vagyok, de vissza szeretnék hízni 59 kilóra, van ötletetek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát vagy egyél vagyis zabálj, vagy gyógyszer. Én peritolt szedtem és feljött 8-10 kiló. Nem a legjobb a gyógyszer de ha nehezen hízol és akarsz akkor sajnos nincs más választás.
2017. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meddig szedted ezt a peritol nevű gyógyszert?
2017. febr. 9. 12:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem csak 3 hónapig szabad. Nem gyenge gyógyszer. Olvasd el neten a betegtájékoztatót.
2017. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.
2017. febr. 9. 12:57
 5/12 anonim válasza:

Ugyan már! Még, hogy "veszélyes" lenne. Hagyjuk már...


40 éve velem is szedettek, egészen pici gyerek voltam, talán 1 éves.

2017. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sehol nem írtam hogy "veszélyes" lenne.

Azt írtam hogy nem gyenge. ÉS tényleg nem az mert én 1-2 hétig teljesen kivoltam tőle. Nem tudtam koncentrálni, kába voltam stb, stb, aztán elmúlt.

Azért írtam mert nem mindenkinél jön ez ki, de ha a kérdező például elkezdené szedni akkor tudja hogy milyen..!

Nem hiszem hogy te ilyet szedtél 1 évesen mert 2 éves kor alatt nem szabad szedni. Én nem szirupot ittam (mert szerintem te arra gondolsz) hanem a tablettát szedtem.

Inkább informálódj mielőtt ilyet írsz.

2017. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bár a szirupot se szabad 2 éves kor alatt adni. (utolsó voltam)
2017. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Peritol nem azért álmosít,bágyaszt mert "nem gyenge",hanem azért mert antihisztamin és az antihisztaminoknak,főleg az első generációsoknak, ez a természetes mellékhatása. Kérdés egyébként az is,hogy miért fogytál ennyit viszonylag rövid idő alatt?
2017. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

6-os nem hiszed? Akkor biztos hazudok...

Szüleim mesélték nekem. Biztos ők is hazudoznak.


Nem voltam még másfél éves sem. Hazudik mindenki, csak te vagy helikopter. Igazad van. Te egy rendes ember vagy! Ne is higgy senkinek. Idióta.

2017. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

És még annyit tennék hozzá, hogy kikérem magamnak, és megkérlek, hogy ne képzelegj!


"Én nem szirupot ittam (mert szerintem te arra gondolsz) "


NEM arra gondoltam!! Hanem a gyógyszerre! Mivel erről volt szó, én erre válaszoltam! Különben oda írtam volna, hogy szirup! De nem az volt, hanem szemes, rendes gyógyszer!

2017. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!