Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet hogy 5 hete...

Mitől lehet hogy 5 hete diétázok és edzek de most elkezdtem visszahízni?

Figyelt kérdés
4 hét alatt lement 4kg , de most az utolsó héten visszajött 60dkg de nem tudom miért. nem durva diétát csinalok egyszerűen figyelek mit eszek. cukrot pl nem. húsból csirke és hal. és ezeket is legtöbbször grillezve. gyümölcs zöldség meg zabkása néha. szoktam zsirszegeny túróból körözöttet csinálni amit imádok extrudált kenyérrel. edzek is hetente 3szor 1x úszok és 2x futok. bár futni mindig akkor és úgy ahogy jól esik. Mit kéne valtoztatni? vagy tudnátok jó diétás recepteket? örülnek ha nem lenne mindig vmi hasonló a kaja :D

2018. máj. 15. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem "visszahízni" kezdtél el, hanem izmosodni és köztudott, hogy az izom nehezebb, mint a zsír....
2018. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

60 dkg semmit nem jelent, de még 1-2 kg sem. A testsúly ingadozik. Ha egy hónap alatt 3.4 kilót fogytál, akkor szép tempósan fogysz, minden OK. Azt sosem fogod látni a mérlegen, hogy 1-2 hét alatt fogytál-e (bár -2 kilónál valószínű, node ezt megcsinálom neked 2 nap alatt fogyás nélkül is).


Sok mást is ehetsz, persze. Más hús, más szósszal, néha tojás, köles, rizs... Igazából nincs diétás étel (amúgyis diétafüggő, mi az :)), igazából nem az étel típusától függ, hogy fogysz-e vele, az pedig, hogy segíti-e az adott embernél a fogyást, nagyon egyéni. A zabkása és a gyümölcs, zöldség engem pl. akadályoz, mert szénhidrát, nekem a tojás a szuperlaktató ételem.

2018. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az izom! Abba ne hagyd, az izom meg tobb zsirt eget. Az igazi fogyas most indul csak meg ;)
2018. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. igen tudom hogy az izom nehezebb csak nem gondoltam hogy már amiatt lehet. a kajákra nézve jó ötlet a tojás nem is tudom miért nem ettem nagyon. egyszer egyszer eszegettem de aztán teljesen elfelejtettem
2018. máj. 15. 12:58
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy ízre a zabkása nekem se kedvenc. de mindig mindenfele azt toljak a képembe hogy az a jó reggelire így azt szoktam . bár néha inkább eszek egy kis branflakest ha már unom :D
2018. máj. 15. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!