Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Veletek hogy szokott lenni?...

Veletek hogy szokott lenni? Zokni vs. Mezítláb? Boxer vs. Meztelen? F/17. (gimi)

Figyelt kérdés
Eddig csak pólónkat kellett felhúzni a vizsgálaton, de jött új doki, és le kellett venni a gatyát, cipőt, zoknit és boxert is már a váróban. Így, meztelenül, mezítláb kellett bemenni hármasával. Még a súlymérés is így történt.

2020. jan. 11. 15:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%

A lányoknál másként történik a vizsgálat.

A zokni levétele meg nagyon fontos is az orvos szemszögéből.

Ahogy írták a katonaság korszakában ez nem okozott problémát senkinek sem .

2020. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
75%

Nálunk hamrasaval megyunk be minden évben, csak boxer, aztán mikor megmert vernyomast sulyt magassagot mellkorfogatot stb mindenkin akkor egyesével a nemi szerveket is, de addig a masik kettő elforul, vagy aki már végzett az oltozok, kimenni nem lehet mert ne nyitogassuk az ajtot ameg valaki pucér,

Én bi vagyok, nekem volt már hogy felállt kozbe, már nem csak amikor aazt nézte hanem mikor xsak ugy voltam masik ket osztalytarsammak és csab boxerbe voltak, na érted az gáz volt xd

2020. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én tuti nem vettem volna le se a zoknim se a boxerem. Ráállni mezítláb ugyan arra a merlegre mint a többiek roppant egeszséges. Nem hiszem hogy ez igaz lenne.

Mondjuk engem az üzemorvos kabátbaneg bakancsban állított a merlegre majd következő alkalommal ami nyáron volt csodalkozott miért fogytam 10 kilót :D

2020. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Én még a kádár rendszerben voltam iskolás nem kellett levenni a ruhákat ilyen szintem. Csak a rendelőben a pólót annyi időre amíg talán mell méretet mértek de bugyit nem vettük le és nem is nézegettek bele.
2020. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Idén új doki volt nálunk is. Eddig is alsóra kellett vetkőzni ez nem is változott, de bent lehúzatták.
2020. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
A gimiben annak idején nálunk is le kellett vetkőzni, úgy, hogy alsonadrág és zokni maradhatott, ettől jobban sosem. Felnőttként viszont volt olyan vizsgálatom, ahol kizárólag az alsónadrág maradhatott, tehát mezítlábra is. Azt viszont nem értem, a mezitlábazásra mi szükség volt.
2020. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez kamu. Sose volt ilyen
2020. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

hát ... aki saját maga élte meg ezeket a helyzeteket, annak nem annyira kamu. a 90-es években is bőven voltak ilyenek, sőt hallottam h vidéki, főleg kisebb falusi sulikban még meredekebb dolgok is.

bár ma is hallani ilyesmikről csak ma már sok diák öntudatosabb és kikéri magának meg cirkuszol, de régen ez nem így volt. nerm volt olyan opció h nem. ha azt mondta leveszed, akkor leveszed, mindegy hányan voltak. olyan suliról is tudok, ahol a tesitanárt hívták "felügyelni", aztán aki esetleg crikuszolni akart, kapott két egyformát. bizony ...

ez ma már valóban nem működne, de mondom még a 90-esekben is simán!

2020. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Vajon volt olyan,hogy a fiúkat és a lányokat egyszerre hívták be? Akár tévedésből is.
2020. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

19

Perverz

2020. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!