Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Más is érzi úgy, hogy gyakorla...

Más is érzi úgy, hogy gyakorlatilag nincs egészségügyi ellátás Magyarországon, vagy inkább csak árt?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos ezt kellett tapasztalni. Főleg a háziorvosi elltáás, szerintem az elfogadhatatlan többek közt, hogy valaki, tört~netesen egy fiatal azért kerül súlyos életveszélybe, mert még csak meg sem vizsgálta..

A másik a fiatal biztos, hogy kamus hozzáállás, aznöreggel meg minek foglalkozzak.


2020. jan. 28. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az elsőt, és a 8.-at nem én írtam.


Szóval igen, megértem a panaszodat, de egy német, vagy egy osztrák egészségügy nem, vagy csak nehezen hasonlítható össze egy magyarral. Mégpedig azért mert jóóóóóóóóóval gazdagabb országokról beszélünk, amik azért ki is tudják termelni jobban ennek a szintnek a fenntartási költségeit. Amúgy meg osztrák egészségügyről semmit se tudok, tehát arról nem is merek nyilatkozni, és az amerikait ismerem csak, ukránt, bolgárt, és a magyart.


Hozzáteszem ezt a kötelező vizsgálatot sem tudtam, de nekem is szimpatikus ötlet.

S ahogy már mondtam is, tényleg tudom hogy vannak borzalmas orvosok, és lepattant kórházak, tehát valamit jó lenne kezdeni a helyzettel. De azért koránt sem annyira rossz a helyzet szerintem mint ahogy felvázolod. Mondom ezt úgy, hogy van tapasztalatom (igaz budapesten) egy komoly balesetből adodóan magyarországon, ismerős révén amerikában, és barát révén ukrajnában, és bulgáriában uralkodó viszonyokról is.

2020. jan. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Te vagy eltévedve ! A mentőknél nem is kell ilyennek lennie, de ebben a szakadt magyar egészségügyben, az ügyeletes orvosnál igen! De ott még csak ügylet sincs.

És nem kell magyarázni,mert a lányom Finnországba ment férjhez, úgyhogy tudom,hogy miért írtam,amit írtam.

Te miért nem mész el? Szabad az út.

Egyábként nem vurgenlad,de nem is burgenland, hanem burgerlad.

2020. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Édesem, azt te írtad, hogy a mentőknél nincs lázra, hányásra gyógyszer... 😂😂😂😂😂



Elgépeltem, az alatta levő válaszomban javítottam...

2020. jan. 29. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!