Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi az esélye, hogy le...

Mennyi az esélye, hogy le kell szedetni a körmöm?

Figyelt kérdés

A nagylábujjamon a köröm kicsit felszakadt (épp egy pár centi szakadt csak fel)

Alá vérezve nincsen, fájni egy csöppet fáj, de csak ott ahol felszakadt. Most Betadine tapasz van rajta. Holnap lehet elmegyek sebészhez. Mennyi az esélye, hogy az egész körmöm le fogják szedni? És mi van akkor ha én ezt visszautasítom? Tehát milyen következményekkel járhat? Félek tőle nagyon.


2020. febr. 3. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Bízzál az orvosban. Segíteni fog, nem ártani.
2020. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én jártam hasonlóan, ha tényleg olyan rossz a helyzet, hogy le kell szedni amit innen nehéz megítélni, akkor hidd el, hogy megkönnyebbülés lesz, hogy lekerül, igaz nekem be volt gyulladva csúnyán, de meg az érzéstelenítő injekció beadása sem fajt annyira mint elotte az ujj, ahogy a gyógyulási idő sem. Magát a műveletet pedig az érzéstelenítő miatt nem is éreztem.
2020. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy be is vérzett. Nem mentem orvoshoz, nem volt súlyos. Lenőtt a sérült rész és olyan lett, mint előtte.
2020. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!