Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Frissen lőt fület lehet...

Frissen lőt fület lehet parfümmel fertötleníteni?

Figyelt kérdés
Ma lett kiszúrva a fülem a jobba 2 a balba pedig 1 lett szúrva . Ugyvolt hogy ma (szombaton)veszek a gyógyszertárban rá majd valamit de nem volt nyitva csak majd hétfőn tudok venni de azt is csak délután . Egyszer már volt begyúlladva fülem amikor kilőtték . Nem akarom hogy újra begyúlladjon. Baj lenne ha parfümmel fújnám be ? Vagy Betadine is jó rá? Vagy ha csak egy kis sima vizzel lemosom?

#piercing #füllyukasztás #Fertötlenítés
2020. febr. 15. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy parfümöt fújj rá nem arra találták ki. Betadine tökéletes vagy barmilyen alkohol.
2020. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊Igen a parfümöt én se tartottam olyan jó ötletnek anyum javasolta . De megnyugottam nem csak szerintem rossz ötlet 😅
2020. febr. 15. 21:52
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát, ha más nincs, akkor jó, tele van alkohollal az is. Inkább betadine, arcszesz...
2020. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Parfümöt semmikép! Ha semmi nincs rajta kívül akkor inkább sima vízzel normálisan megmosni papírtörlővel leitatni. Ha begyullad akkor egy kis tégelybe tengeri sót feloldani és egy 10 percre beledugni.
2020. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!