Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lesz azokkal, akik állást...

Mi lesz azokkal, akik állást keresnek, de már nincs TB-jük, esetleg nem is tudják maguknak fizetni, és megbetegednek a koronavírussal?

Figyelt kérdés

2020. márc. 11. 17:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Kéne fizetni maguknak a TB-t, ha nincs munkahelyük.
2020. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom ellátják őket, majd jön a számla, amit majd levonnak a fizetésükből amint lesz (kamattal terhelve)
2020. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1-es, egyrészt nem a kérdésre válaszoltál. Másrészt nem érzed az ellentmondást...? Kívánom, hogy ne kerülj ilyen helyzetbe.
2020. márc. 11. 17:59
 4/23 anonim ***** válasza:

#1. Na és azt hogyan?


Amúgy mivel a kornára nincs gyógyszer, azt nem kell kifizetni...


Otthon leküzdi a szervezetük.

Ha korházi karanténba helyezik Őket, akkor azt vagy nem kell kifizetni, vagy igen és akkor a végén kapnak egy számlát, nem tudom...


Bár a karantén nem a karanténba helyezettet szolgálja, hanem a többi embert, szóval nem lenne igazságos ha akarata ellenére ott kéne lennie és ezért még fizessen is...

2020. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Értelemszerűen nem a személyes véleményem, amit írtam, kár lepontozni... jesszus, mintha én hoznám a döntéseket. :D

2020. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
Egyenlőre még nem kell fizetni az ellátásért, ha nincs TB-d, ugyanúgy ellátnak. Az új rendelkezés július 1-től lép életbe de lesz türelmi idő is.
2020. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Viszont a be nem fizetett TB-t be fogja hajtani a NAV, kamatostul.
2020. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nyáron nem volt nálam a Tb kártyám, kórházba kerültem Veszprémben. Egy infuziót kaptam és egyfolytában lobogtatták a 30 ezres számlát, hogy azt rögtön fizessem ki. Végül egy szomszéd a garázson keresztül betört a TAJ számomért.
2020. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu, ez nem igy működik, a számlàt utólag küldik ki. No meg ha bediktálod az adataidat kikeresik a TAJ számodat.
2020. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, jelenleg úgy állunk anyagilag, ha a családnak semmi bevétele nem lenne, akkor is meglennénk jelenlegi életszinvonalon 5 évig, úgy hogy tb-t is fizetnénk, szóval nem, nem látok semmi ellentmondást, attól hogy valakinek nincs munkája még sporólt pénze lehet.
2020. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!