Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lesz azokkal, akik állást...

Mi lesz azokkal, akik állást keresnek, de már nincs TB-jük, esetleg nem is tudják maguknak fizetni, és megbetegednek a koronavírussal?

Figyelt kérdés

2020. márc. 11. 17:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20

De, kap ellátást. Ezt már fentebb írtuk többen is szerintem. :)

2020. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A másik, hogy nekem például volt egy elég összetett fogászati problémám, ami hosszútávon az egészségemre is kihathatotr volna, nem csak esztétikai probléma volt.

Többekközött fogcsíra hiányom is van, vagyis nem lehetett csak úgy szabályozni a fogsorom, mert nem oldotta volna meg a gondot.

Híd, vagy protézis sem játszott, egyszerűen nem lett volna megoldható...

Egyedül fogszabályozás + implantátum beültetése segíthetett.

A legolcsóbb, leggagyibb fogszabályzásra kaptam volna gyerekként lehetőséget, évekig tartó eljárás, 120,000 forint ingyen, de az inplantokat ugyanúgy fizetni kellett volna mert nem támogatta a TB.

De még gyerek voltam, így sem volt rá semmi kedvezvény sem.

Az implantátumok, + orvosi munka 3 millióba kerültek volna, a támogatott fogszabályozással legalább 3-4 évbe telt volna a dolgot megoldani.


Magán fogorvosnál kevesebb mint 2 év alatt meg lett oldva a probléma, normális fogszabályozóval, ami ráadásul fehér is volt és valamennyire rejtett.

4 millióból. Lehetett részletre fizetni...

2020. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#21. Én ezt írtam.


"Na de ha nem dolgozik éppen, ugyanúgy nem fog ingyen ellátást kapni."


Értelmezd.

2020. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!