Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mennyi lehet a...

Szerintetek mennyi lehet a valós koronavírussal fertőzöttek száma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tehát a még fel nem ismert, azonosítatlan esetek száma.
2020. márc. 9. 00:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
14%
10-20 ember.
2020. márc. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
28%
Sok. De mivel ez egy enyhébb lefolyású betegség mint az influenza, ezért lényegtelen maga a szám. Ez sima politikai ügy, nem véletlen a legfelsőbb körök kommunikálnak róla.
2020. márc. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim válasza:
22%
2020. márc. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
70%
Rajtam kívül?
2020. márc. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Szerintem több ezer, ha nem tízezer. 24 nap is lehet a lappangási idő.
2020. márc. 9. 00:24
 6/78 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az első 2 fickó előtt is volt már csomó. Rengeteg vírus van, és tuti, hogy 10 háziorvosból 9 nem ismeri fel, tesztet meg nem csináltak. A páciens hazament, orvosi utasításra pihent, enyhítette a tuneteit, csillapította a lázát, és ha nem volt idős és/vagy krónikus beteg, meggyógyult, pont ugy, mint egy bármilyen más vírustól szenvedő társa.
2020. márc. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
96%

Rohadtul nem sietnek karanténba helyezni a gyanús eseteket.

Ott van a veszprémi fickó esete. Milánóból jött haza, jelezte az orvosnál hogy produkálja a tüneteket.

Otthonmaradt, utasításra. Néhány nap múlva a lánya is produkálta a tüneteket, a központi számot alig érte el, két kórház mutogatott egymásra, végúl az ajkai kórházba befektették a pasit, de a gyereket nem.

Aki valószínűleg már összefertőzte az osztályát...

2020. márc. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is nagyon sok lehet már.Rengeteg olyan is,aki már járt orvosnál,de sajnálták a lóvét a tesztelésére.Valoszinuleg a jó szerencsénkre vagyunk bízva,mert max rossz szindarabnak tűnik az ahogy ezt a helyzetet kezelik.
2020. márc. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim válasza:
52%
15-30 ezer.
2020. márc. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
62%
HA nem engedtek volna be senkit,ez előtt egy hónappal,ez most nem lenne téma.. persze a pénz,az fontosabb. Szerintem egyszerűbb lesz erre a vírusra fogni majd az újabb válságot,és hihetetlenül magas drágulásokat. Jó kifogás. :)
2020. márc. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!