Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha jelentkeznék COVID-19...

Ha jelentkeznék COVID-19 önkéntesnek, akkor milyen feladatokat kapnék?

Figyelt kérdés
Ápoló hallgató vagyok, I. éves, így nem igazán vagyok tisztában azzal mit kellene csinálnom, hogy hova kellene mennem.

2020. ápr. 2. 19:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
48% vagy akárhány %os fotelharcos, látványos semmi közöd az eü-höz, leghalványabb fogalmad sincs mi történik, úgyhogy ne oszd az észt, mert nincs miből.
2020. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Egyébként nem kell semmilyen helyi kórházba besétálnom, már az egyetemtől is kaptunk egy üzenetet, melyben szintén kérnek minket, hogy jelentkezünk, valamint kb 2 hete kaptuk az Emberi Erőforrások Minisztériumától a felhívást, hogy szükség van ránk.

[link]

2020. ápr. 3. 10:18
 23/26 anonim ***** válasza:
Ja, mi is SOTE Neptunon keresztül kaptunk üzenetet ha jól rémlik.
2020. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Amúgy grat hozzá, tényleg bátor vagy!

Én nem mertem bevállalni mert gyáva vagyok és asztmásként tartok tőle.


Respect hogy bevállalod. Ha fiatal vagy, nincs betegséged lényegében minimális esélyed van komolyabb tünetekre és halálra.


Ha tudsz beszerezni FFP2-3 maszkot, (lehet neten kapni Megatoolsban pl), kámzsás overált, kesztyűket, zárt védőszemüveget, akkor próbáld meg... mert a kórházban nagyon kevés van. Változik a helyzet, de pár hete még azt mondták hogy az orvosoknak is 1-1 FFP maszk jut, a többieknek meg orvosi szájmaazk.


Amíg lehet rendelni, én vennék 2-3 darabot, amit tudsz cserélgetni.

2020. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm❤️ Azért mentem ápolónak, hogy segítsek az embereknek és nagy örömmel töltene el, ha csak egy minimálisan is, de hozzájárulhatnék a küzdelemhez.
2020. ápr. 3. 13:45
 26/26 anonim ***** válasza:

Engem és más csoporttarsam behivtak önkéntesnek, ápolói feladatokat kell ellátni be vagyunk osztva különböző osztályokra


Végzős eü hallgatók vagyunk:)

2020. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!