Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Otthon ápoláshoz hol lehet...

Otthon ápoláshoz hol lehet segítséget szerezni kérni? Sajnos nem tudom megoldani, otthonba a jelenlegi helyzet szerint nem vehetik fel.

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok mit tegyek?
2020. ápr. 16. 07:09
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Háziorvost kell megkérdezni, vagy az Önkormányzatot felkeresni.
2020. ápr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az önkormányzat nem tud szakképzett ápolót biztosítani. Háziorvos meg a telefont sem veszi fel nagyon el vagyok keseredve mi lesz.
2020. ápr. 16. 07:47
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor kell keresni a körzetedben hospice-t. Ez az elintézési módja, más nincs, max. ha megfizetsz magán ápolót.
2020. ápr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Magán ápolóra nem telik.Probàlok keresni,de ez a Hospice olyat is vállal aki teljes ellátásra szorul ?mert sok helyen elhajtottak hogy csak aki önellátó ...hat basszus ha önellátó lenne nem kellene neki ápolónő.
2020. ápr. 16. 08:00
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hospice az úgy van, hogy csak annyi időre jönnek ki, hogy mondjuk bekössenek infúziót, vagy beadjanak valamit, egész napos ellátás nincs sehol, csak ha egy hospice kórházba viszed.
2020. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Találtam olyat hogy hospice osztály de most onnan is haza küldik őket ?

Még nemtudtam elérni telefonon de próbálkozom

2020. ápr. 16. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!