Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet valami gondom? (sos lent)

Lehet valami gondom? (sos lent)

Figyelt kérdés
Napi 2liter bort megiszok egy hónapja mióta nincs melom a vírus miatt.de megfogtam le állok. Lehet ebből problémàm? 27 éves férfi vagyok
2020. ápr. 16. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kannás borból iszod meg a napi 2 litert, attól lehet könnyen bajod, de nem halálos csak a májadnak regenerálódásra van szüksége.
2020. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abból ittuk.. haverral , őt is elküldtek engem is... Pedig kamionosok voltunk :(
2020. ápr. 16. 18:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Unalombol csináltuk. Megfogadtuk le állunk, amúgy nem is hiányzik, csak este Mikor nincs más dolgom..
2020. ápr. 16. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Napi fel liter bor, ami fole menni ongyilkossag. Elvileg teljesen le kell alni. De barmi, kezdd el masfel, egy literre levinni, afole ne menj, mert az eletbe nem tudsz majd elhelyezkedni.
2020. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyapám csinálta ezt egy évig kb, leállt a szive és kómába került

Hosszú távon nem ajánlatos, ezt is csak azért írom hogy komolyabban vedd a leállást

2020. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Leállok :)
2020. ápr. 16. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!