Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha eltörött a lyukas fogam,...

Ha eltörött a lyukas fogam, fogorvoshoz vagy szájsebészhez menjek a jelen helyzetben?

Figyelt kérdés

17 vagyok, sürgős lenne nem csak egy kicsi darab tört le, egy egész nagy, aztán azzal nem foglalkoztam,mert nem fájt és nem is vágott, plussz semmi kedvem nem volt a jelenlegi helyzetben fogorvoshoz menni... de most észrevettem,hogy az inyben maradt fogrész is ketté tört. Mozog, de kiszedni nem tudom es nem is merem.


Ha jol tudom, a tbre rendelő fogorvosok rendelnek, szajsebészetet nem tudom.


Előre is köszi a segitséget.😊



2020. máj. 4. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A mi városunkban több magán fogdoki is elérhető, de csak vizsgálnak. Nem fúrnak, húznak, stb. Arra viszont bőven elég ez is, hogy eligazítsanak és tovább küldjenek valahova. Próbálj meg érdeklődni valakinél
2020. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvoshoz menj és ad beutalót szájsebészetre, ha enm tudja kiszedni. De ha mozog, nem hiszem, hogy egy fogorvos ne tudná kivenni.
2020. máj. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik fog az? Biztos nem lehet megmenteni? Biztos nem az egész mozog, csak egy része.
2020. máj. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy fogorvos simán elbánik vele. Csak ne felejtsd el vinni a 30 ezer Ft-os negatív PCR tesztedet is, ha nem húzatni akarod.
2020. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem fognak egy íny alá betört fogat mentegetni semmilyen helyzetben, függetlenül a járványtól.
2020. máj. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De, fognak, ha olyan. :D

Fogorvos vagyok, tudom.

2020. máj. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint járvány után, de ha nem fáj neki, nem kell fogorvoshoz rohanni, amíg csak sürgősségi ellátás van.
2020. máj. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!