Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Laparoszkópos Epekő műtét...

Laparoszkópos Epekő műtét után...? Milyen érzés altatás után felkelni?

Figyelt kérdés

Jövöhéten lesz epekő műtétem(laparoszkópos). Az altatástól félek egy picit. Milyen érzés lesz amikor elaltatnak és miután felébredek? Műtét után mennyire fog látszódni a helye és mennyi idő amíg meggyógyul? Mikor edzhezek újra?

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. jún. 22. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Remek érzés amikor elaltatnak. Még 5-ig sem számolsz és szundi van. Ébredésnél sincs gond, mivel hagynak aludni. A helye először piros lesz, majd szépen elhalványul, de ez egy év legalább. Ne félj, nem lesz gond!
2020. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az altatás utáni helyzet nem mindenkinél rózsaszín vattacukor, ahogyan az első válaszoló írja. Van olyan, aki nem bírja és hányással ébred.

Maga az altatás hamar bekövetkezik, nem sok mindenre fogsz emlékezni.

2020. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már többször altattak.Pillanatok alatt megtörtént.

Az ébresztés viszont a műtő asztalon lesz. Szól a doki megvagyunk,ébredjen ! Nyissa ki a szemét ! Hogy hívják.

Ha ezt tökéletesen megy ,lehet vinni a beteget a helyére.

A többit már a nővér intézi.Te meg szundizol tovább.

Nekem is van 1 elnapolt időpontom .

2020. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na túl vagyok rajta.

Az altatából konkrétan semmire sem emlékszem, csak hogy betolnak...Ébredésre sem nagyon emlékszem csak amikor már a szobámban voltam. A Doki azt mondta h fel akartam ébredni műtét közben ezért kaptam egy erősebb adagot Valszeg az ütött ki így😃.

Most ez a műtét utáni 2. napom de most még fáj a helye.

2020. júl. 1. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem borzalmasan fájt, még most is alig bírok létezni
2022. okt. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!