Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Trombózis esetén bent tartanak...

Trombózis esetén bent tartanak megfigyelésen kórházban?

Figyelt kérdés
Ha trombózisom van, és kórházba kerülök, bent tartanak megfigyelésen? Ha igen mennyi ideig? Vagy hazaküldenek és nem állhatok a lábamra?

2020. jún. 25. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Néhány napig biztosan bent tartanak, hogy rendesen kivizsgáljanak és beállításák a gyógyszereket.
2020. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alap.
2020. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem engednek haza.
2020. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha másért nem infúzió miatt bent kell maradnod.
2020. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mehetsz haza, mivel akár tüdőembólia is lehet belőle.
2020. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Szerintetek valószínű, hogy elkapom a covidot a kórházban? Értem, hogy szigorú előírások meg minden, de nem nagyon bízom az itthoni egészségügyben igényesség szempontjából(hozzáteszem évek óta nem voltam kórházban szóval elnézést ha alaptalan a feltételezés)
2020. jún. 25. 09:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6-os Minimális az esélye, sőt az is lehet, hogy már otthon átestél rajta. A trombózisba előbb fogsz meghalni.
2020. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott nem megnézetni a covid miatt, nem szórakozom ilyennel. Csak a három hónapos otthonlét után igazán nem hiányzik egy két hetes hatósági karantén :D
2020. jún. 25. 10:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg bent kellene tartani, de nem biztos, hogy fognak, max amíg ki nem vizsgálnak, utána majd elválik mennyire súlyos.
2020. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Már biztos túl vagy rajta kérdező, de leírom hogy ha mást érdekel.

Engem a háziorvos küldött be a sürgősségire. Vizsgálat, vérvétel és ultrahang után kiderült hogy mélyvénás trombózisom van. Akkor már fel sem engettek állni. Feltoltak az osztályra és azonnal lefektettek. Azután telenyomtak vérhígítóval és közölték hogy 4 napig nem állhatok fel egy percre sem. Csak feküdnöm volt szabad.

4 nap után betekerték a lábamat fáslival onnantól kezdve pedig rengeteget kellett járkálnom.

Azután mehettem csak vizsgálatokra.

Összesen 1 hetet kellett bent maradnom mert az eredményeim rendben voltak.

Azután 1 évbe telt míg felszívódott a rög. Addig szedtem a vérhígítót valamit minden percben rajtam kellett hogy legyen a fásli. Csak alváskor vehettem le

2020. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!