Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehetne egy Covid ellenany...

Hol lehetne egy Covid ellenanyag tesztet végeztetni? Próbálkoztam pár helyen, a Kelenföldinél elutasították a jelentkezésem, a Synlabot pedig elérni nem tudtam. (kb 15.000-et szeretnék érte fizetni)

Figyelt kérdés

Igazából már kb 6-7 hete kezdődtek a tünetek. A mellkasi fájdalom volt a fő eleme, a többi csak pluszban jött (+enyhe nehéz légzés). Tudom hogy sokan azt gondolják, hogy túlregálom, de én már csak kizárni akarom, hogy nincs közöm a vírushoz, és elindulni más vizsgálatokra ha negatív lesz.

Köszi előre is aki tudna ajánlani helyet, csak olyan jöhet szóba, ami ellenanyagot vizsgál, már május végén tuti hogy bennem volt (valami..)


2020. jún. 29. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha 6-7 hete kezdődött és még mindig tart, akkor az nem Covid. Annak kb. két hét alatt le kell folynia.


Ha pedig volt és már vége, akkor nem mindegy?


Amúgy miért utasítottak el? Elvileg bárki elvégeztetheti a tesztet, ha kifizeti...

2020. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!