Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van az, hogy az állami...

Miért van az, hogy az állami orvos seggbunkó, a magán meg kedves?

Figyelt kérdés

De az első sokszor az emberi méltóság határait feszegeti! Meg megalázzák az embert, minek mész oda, meg kitalálod.


Oké, a másodiknak fizetsz érte, de ha úgy vesszük az elsőnek is, meg Magyarországon nincs olyan rendszer, hogy mindent szakszerű körülmények között magánklinikákon csináltass, ezáltal kikerülni sem tudod.


Még az érdekelne, hogy mit szóltok ahhoz, hogy a magánorvosnak is fel kell vinnie a rendszerbe, ugyanoda, ahol az állami. Állami szerint egy ép fogam sincs, valójában csak kettőt tömtek. De ahányszor mentem elszámolt egy tömést... Sokan azért mentek oda hogy ne kerüljön bele.


2020. júl. 4. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Azért mert az államinak baromi sok teher nyomja a vállát édesem. A fizetése nagyon xar ahhoz képest hogy mennyi felelőssége van, szinte aprópénz, a betegek meg csak jönnek és jönnek végnélkül, napi több tíz beteget ellátnak. A magán orvos pedig két hét alatt megkeresi azt a pénzt amit az állami egy hónap alatt, kevesebb beteggel, kevesebb terheléssel, és még lehet hogy sokat is mondtam a két héttel. Persze hogy boldogabbak, és így hozzád is jobbak. Magán nőgyőgyásznál alapvizsgálat minimum 10 ezer, és akkor még ott vannak a különböző szűrések, gyógyszerek, tenyésztések, műtétek stb. És én még csak EGY beteg voltam aznap.
2020. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Soha nem talalkoztam a korzeti fogorvosommal, mert maganhoz jarok, de nekem is bizonyos idokozonkent elszamolt egy fogkoleszedest vagy tomest. :)
2020. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ugye.


Első, édesem, ez még mindog nem indokolja az alapvető emberi jogok porba tiprását, mások megalázását édes. Én is dolgoztam ingyen. De "keveset keresek, legalább bunkó hadd legyek", ezt egy nővér mondta. Bármit megengednek maguknak, amiért jobb országokban börtön jár, betegek bnátalmazása, betegtől lopás, alapvető emberi jogok nem tiszteletben tartása. Ennyjt várnék édesem.

2020. júl. 4. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Az orvosok igen jól keresnek, az ápolók és a többi dolgozó nincs megfizetve. Az hogy lopnak a betegtől vagy bántalmazzák arra természetesen nincs mentség. Az hogy bunkón állnak hozzá, az részben köszönhető az embereknek mert össze keverik a kórházat az 5* szállodával és a kórházi személyzetet csicskának nézik. Sajnos az elmúlt 3vévben sűrűn látogattam a kórházakat, de az a tapasztalatom ha normálisan állsz hozzájuk akkor ők is azok.
2020. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

"Ennyjt várnék édesem."

Ha nem tetszik menj magánhoz, ennyit lehet hozzá fűzni a rinyához. Mert talán egy boltos, egy jogász, egy banki dolgozó nem lehet veled bunkó? Óh, dehogyis nem.

2020. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Felesleges általánosítani. Vannak bunkó orvosok, ahogy van bunkó pincér, csapos, trolivezető és rendőr is. Egyszerűen az eü-nem jobban feltűnik, mert ott épp amúgy is rosszabb lelkiállapotban vagy.

Egyébként legalább annyi bunkó beteg is van ám, amennyi bunkó orvos. Mikor bejön és arra nem képes, hogy normálisan köszönjön. Aztán úgy beszél az emberrel, mintha a seggéből rángatott volna elő. Meg amikor bejon az ügyeletre olyan panasszal, ami egyáltalán nem ügyeletre való, és mikor megmondod ezt neki, akkor közli, hogy fogd be a pofád, mert te azért vagy itt, hogy kiszolgáld.

2020. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát én mindig túl kedves vagyok, mégis, nem is reklamálok. Magánorvosnál soha egyetlen egyszer nem találkoztam ilyennel, sőt. Már majdnem a seggedet kinyalják... És akkor ilyen 180 fokos fordulat....


Az édeskés válaszadónak meg pszichés problémái vannak!

2020. júl. 4. 19:07
 8/10 A kérdező kommentje:

Pont arról beszéltem, hogy nem lehet mindent magánban és kikerülni. Magán háziorvos sincs, őt sem tudok kikerülni, de te ezt ésszel nem éred fel. Bunkó bankossal sem találkoztam például soha az alapvető tisztelet a minimum...


Ellop 15.000 forintodat, menj magánba? Itt nincsenek kiépített biztisítási csomagok, magánintézmények, egészségpénztárak, hogy fizetsz és tudod, mit kapsz. A tb sem kevés.

2020. júl. 4. 19:10
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hiszti hiszti hiszti. Baromi unalmas, talán meg kellene becsülni az EÜ dolgozókat, de minek is azt... Amíg zéró az Eü dolgozók megbecsülésé, addig nincs joga a betegnek reklamálni. Ti választottátok ezt.


Egyébként egy rezidens orvos rosszabbul keres, mint egy diplomás ápoló.

2020. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja meg kell becsülni őket, ki se látnak a munkából, az emberek nyugtalanok és követelőzők és sokan azt hiszik szállodában vannak. :)
2020. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!