Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fibróma eltávolítását tényleg...

Fibróma eltávolítását tényleg nem támogatja a TB? Többi lent

Figyelt kérdés
Kértem időpontot a bőrgyógyászatra és a bejelentkezésnél már kérdezték hogy mi a panaszom. Mondtam hogy bőrnövedékeket kellene eltávolítani erre mondja a nő telefonba hogy csak megvizsgálásra tud időpontot adni mert az eltávolítás az a magánrendelésen fog zajlani. Létezik ilyen? TB-t nem lehet felhívni megkérdezni vagy valami?

2015. ápr. 13. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
" a fibróma eltávolítását a TB csak részlegesen támogatja. Egy alkalommal 2 db levételét fizetik ki az ellátó intézménynek. " Ezt találtam, tehát részben igaz.
2015. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is láttam több helyen. De nekem ezt nem mondták csak azt hogy magánrendelésen távolítják el. Szó sem volt arról hogy kettő ingyenes lenne
2015. ápr. 14. 07:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az OEP-nél, vagy betegjogi képviseletnél.
2015. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kiderült valami? mert nekem is egy vagy max kettő van, de azt mondták, hogy magánrendelés meg, hogy kb 15 ropi, nyilván nem ér meg nekem túl sokat, hisz csak minimálisan zavar, de nem értem miért ne lenne ingyenes
2016. okt. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!