Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hová fordulhatok segítségért?

Hová fordulhatok segítségért?

Figyelt kérdés
Tündérhegyről kirúgtak, súlyos evészavarom van(anorexia-bulimia, napi 3-4 önhánytatás) depresszió, szorongás, bipolári affektív zavar ès borderline szemèlyiség zavar. Ezeket a diagnózisokat kaptam. Hová fordulhatnék? Az èletem irányíthatatlnná vált és minden nap egy pokol.

2020. aug. 31. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

"Az èletem irányíthatatlnná vált és minden nap egy pokol."

Ez mit jelent pontosabban?

2020. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Mért rúgtak ki?
2020. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nehéz megfogalmazni, olyan, mintha az idő kifolyna a kezemből és mintha a testemet nem én irányítanám. elveszettnek érzem magam ès nagy kudarcnak, hogy nem tudtam megmaradni a Tündérhgyen. Ott pár napig jobban voltam
2020. aug. 31. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Akkor meg kellett volna becsülni, az ottani szabályok nem véletlenül vannak kialakítva.

Elmész egy másik helyre, szerintem ilyen hely van a Klinikán is.

2020. szept. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha van kedves vak vezet világtalant játszani akkor írj bátran. Nekem: depresszió, generalizált szorongás, ptsd, pánikrohamok, szociofóbia, és mindenféle pszichoszomatikus tünet a gyomorgörcsöktől a szédülésen át a remegésig. Bónuszban itt ez a csodás járvány ami magányra ítél. Kb ennyinek érzem én is a dolgot.
2020. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felmár intézetnek nincs bentfekvős része?
2020. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Thalasa ház? Ébredések alapítvány.
2020. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!