Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lágyéksérv műtét?

Lágyéksérv műtét?

Figyelt kérdés
Lágyéksérvem van 27 éves férfiként a sebész azt mondta kezdeti még, és mondta hogy várhatok vele még meg meg is operáltathatom. Ha volt már valakinek segítsen már annyiban mert ha még évekig ilyen pici akkor nem operáltatom meg mert csak kicsit dülled ki. Azt mondta ne várjak amíg nagyon kitüremkedne de ezt nem tudom hogy hetek hónapok évek ti hogyan döntenétek műtét vagy várni?
2020. szept. 19. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megműtettem. 2nap alatt túl vagy rajta.
2020. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is a műtétet válaszottam. Szerintem felesleges megvárni, hogy rosszabb legyen, és ki tudja, mikor lesz rosszabb. Lehet, hogy pont egy nyaralás közepén, esküvő előtt stb. És ha államilag támogatott a műtét, akkor meg tudja, meddig lesz még az.

Nekem laparoszkópos műtét volt, kb. 3 nap volt, amikor tényleg fájt, és csak feküdtem, de egy hét múlva már (visszafogottan) kenuztam.

2021. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!