Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Radikális orvosi béremelés...

Radikális orvosi béremelés után várható, hogy az orvosok egy kicsit is kedvesebbek lesznek?

Figyelt kérdés

Vagy aki bunkó volt eddig is és várta a borítékot, az ezután is tahó marad?

Fog-e változtatni bármit is a hozzáálláson?



2020. okt. 13. 13:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jobb semmi. Aki eddig eltette a borítékot, ezután is el fogja. Viszont mivel ezt a törvényt a többi dolgozóra is kiterjesztették - bérkompenzálás nélkül, még kevesebb szakdolgozó lesz. Nem baj, majd 2 és fél órás képzéssel állhat az utcaseprő a lélegeztetőgép mellé és csavargathatja, mert akik most ott állnak, inkább utcaseprők lesznek mint hogy aláírják ezt a szrt.
2020. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Az orvosok ki vannak emelve, akik arrogánsak sokszor és feluletesek. Az ápolóknak es szakdolgozóknak talán kijut majd egy kormányzati köszönöm..


Az orvosok szerint ők állnak 24 órában a lélegeztető gép mellett..

2020. okt. 14. 20:11
 23/31 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk én ma is Covid osztályon voltam. És mondjuk minden orvos és ápoló végezte a dolgát, szakszerűen, a legmodernebb eszközökkel, gyógyszerekkel, szkafanderben, és ami a legfontosabb: együtt, mint egy csapat. Függetlenül mindentől.

Úgyhogy igazán be lehetne már rekeszteni az orvosgyalázó kommenteket. Egyik sem igaz.

2020. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem fogják abbahagyni utolsó. :(

Ők ebből táplálkoznak.

2020. okt. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy a hála pénzre ki szoktatta rá az orvosokat. Én nem orvos vagyok csak eü dolgozó de nekem is szoktak nyomkodni a borítékot. Főleg az idosek. Egy másodperc alatt felbsznak vele. Főleg mikor még semmit nem csináltam vele. Mert amelyik utólag szokta arról legalább elhihetem hogy hálás. De aki előre adja az rögtön el is asta magát. Mert tudom hogy ő akkor ezért elvar valamit. Valami plusz kivételes bánásmódot. Hát azt lesheti. Ha paraszt akkor még ugyanúgy utalni fogom. Ha kedves meg én is kedves vagyok. Ilyen egyszerű. Amúgy meg ezek az idősek nagyon erőszakosan nyomják. Szörnyű. Én érzem magam kínosan.
2020. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
32%
22: Nem, nem ők állnak ott... Kb addig míg szól a nővérke hogy állítson rajta valamit mert nem jó a vérgáz.
2020. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
74%

23: Persze hogy végzik a dolgukat, hiszen még ők tartják egyben a rozoga egészségügyet. A lényeg, hogy együtt. Ezért a kompenzált bérből is együtt kellene részesülniük nem? A szakdolgozókra miért csak a kötelezettség terjed ki?

Ne csodálkozz ha nő a bérfeszültség miatti konfliktus a jövőben az együtt dolgozók közt. Ha egyáltalán marad még szakdolgozó aki odaáll az orvos mellé dolgozni...

Mindenkit szívatnak, de legalább az orvosokat kompenzálják. A MOK-nak nem egyedül kellett volna érdeket képviselnie.

2020. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
96%
MOK az orvosok érdekeit képviseli. Vajon hol volt a MESZK? Az orvosok tehetnek arról,hogy az eü dolgozókért nem állt ki a saját szakszervezetük?
2020. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
25%
De igen, együtt kellene. De erről az orvosok tehetnek? Nem. Az ápolók ezt felismerik és továbbra is egy csapatban dolgoznak velünk. Áldom, becsülöm, imádom őket, de nem tudok nekik béremelést kiharcolni. Az nem az én dolgom lenne.
2020. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező orvosként komolyan kérdezem, a hozzád hasonló bunkókkal miért is kellene kedvesnek lennem?
2020. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!