Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fiatal lányként szúr a szívem,...

Fiatal lányként szúr a szívem, mitől?

Figyelt kérdés

Elfogok menni kivizsgáltatni, de nálam már elég sok ideje tart hogy sok ideig, sokszor szúr.

Igazából már évek óta észerevettem, hogy néha szúr a szívem és olyankor nem merek megmozdulni sem, mert ha mozgok újra rosszabb lesz. Úgy hallottam számít hogy mennyi ideig tart, hát nekem múltkor több mint 1 órán keresztül tartott ez és meg se mertem mozdulni. Utána mikor eröt vettem magamon és felálltam, már fullra semmi bajom nem volt.

Nincsenek hozzá tüneteim, nincs verejtékezés, láz vagy hányinger, nem terjed át máshova, nincs lázam utána már semmi bajom.

Mindig hirtelen nyíllal belêm ês nagyobb levegővételre jobban fáj, meg ha megmozdulok, de mindig elszokott múlni.

Mi lehet a baj? Valami taktika esetleg, ami enyhít a panaszokon ha éppen fáj?

Elfogok menni kivizsgáltatni.

16/l



2020. nov. 1. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Ha írsz nekem, biztos elmúlik ;)
2020. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Többek közt a sport hiánya miatt is van, a legjobb sport az úszás, amit bármilyen kisebb medencében is lehet csinálni és a fekvőtámaszok is. A fekvőtámaszok is jót tesznek, fokozatosan minden nap úgy, hogy 20-30atr meg tudj csinálni. Nagyon jót tesznek a jó hosszú séták fák közt, bármilyen évszakban és a vörös bor, fröccsként vízben oldva is. Fontos este 10-11kor lefeküdni, nem pedig éjszakázni sokat bulik és csávók miatt, amit éjszaka meg tudtok beszélni, azt nappal ezt, ezt mondd ezeknek.

Teában a galagonya virága és levele nagyon jó, kb. egy liter naponta ilyenkor, cukor nélkül. Gyuri bácsi webshop-jában is lehet kapni: www.gyorgytea.hu.

2020. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!