Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatal lányként vehetek fel...

Fiatal lányként vehetek fel pelenkát? Vagy már nagyon gáz?

Figyelt kérdés

A jövő héten megyek ki Lomdonba busszal és azon dilemmázok h pelenkát veszek fel, mivel szinte óránként kell pisilnem. Felfáztam nagyon. Vagy inkább menjek repcsivel? Az viszont nagyon drága!

19/L


2011. ápr. 20. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
hát oltári gáz, ha megteheted akkor inkább menj repülővel. gondolj arra, h hiába van 4 óránként kb megállás, te ott tocsogsz a saját vizeletedben. mire londonig érsz teljesen bepálik a bőröd... mellesleg jövő hétig elmúlik a sürgető vizelési inger... igyál sok folyadékot és antibiotikumot is írass. napokon belül jobban leszel. tőzegáfonya kapszulával pedig sokat tehetsz azért, h kevésbé legyél felfázásra hajlamos
2011. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Már megbocsáss, de ha elmész orvoshoz és kapsz antibiotikumot, akkor pár nap alatt meggyógyulsz, jövő hétre el is felejted. Ha meg nincs ennyi eszed, így jártál.
2011. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

... és a pisis pelenkában akarsz ülni órákon át? Inkább csinálj addig magaddal valamit itthon, pl. szedjél antibiotikumot, vagy igyál petrezselyemből főzött teát, vagy csinálj magadnak ülőfürdőt, kamilla, cickafark, és zsálya szárított leveléből. Egy jó nagy marékkal áztass le egy órára, majd melegítsd meg, de ne forrald. Szűrd le, és öntsd egy lavór meleg vízhez. 20 percig ülj benne, ha hül, engedj hozzá meleget.

A vese méregkiválasztó szervünk. Ha erre nem képes, azt üzeni testi szinten a lélek, hogy a párkapcsolat zűrös volta miatt nem tud megtisztulni, feltorlódik a lerakódás, nem tud szabadon távozni.Sérült emberi kapcsolatok állnak a háttérben. Visszafojtod az érzéseidet, nem tudod elmondani mi bánt, ezért inkább a testen belül halmozol

2011. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már voltam dokinál és antibiotikumot is kaptam, de most kezdett jobban erősödni, ráadásul a mensim is megjött. Totál be vagyok tojva h fogok majd elutazni hétfőn!
2011. ápr. 20. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon sok ember él pelenkával, nem kell azt szégyellni, hiszen nem tehetsz róla, hogy nem tudod visszatartani a pisit.
2011. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

1. Az ilyen buszokon van wc is általában, érdeklődj utána.

2. Kérdezd meg, hogy milyen időközönként áll meg a busz, hátha kibírod.

2011. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A repcsi nem anyira draga, olcsobb mint a busz vagy a vonat. A 19 evesek nem anyira fiatal leanykak, inkabb ven leanjzok, nem kell azonosuljal veluk. En mar 43 eves vagyok es mar 5 eve inkontinens vagyok hat ne tudd meg ez mit jelent. Ha erdekel a ferfiak szamara is vannak jo betetek, aka 3-4 oran kereszul is megvedenek , erdeklodj a patikakban
2011. ápr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a tena pelenkák nagyon jók;)
2011. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit megkésve írok, de remélem hasznos. Szerintem egyáltalán nem gáz, ha szükséged van pelenkára, nyugodtan használjad, nagyobb égés lenne, ha utazás közben bepisilsz! Gyógyászati szaküzletben tudsz venni akár pár darabot is. Érdemes éjszakai pelenkát venni, több pisit bír elnyelni, igy nem érhet baleset. Vigyél magaddal több darabot, és egy csomag nedves törlőkendőt, hogy tudd cserélni, és le tudd törölni magad!
2011. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz ha veszel fel pelust
2012. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!