Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon veszélyes - most, hogy...

Nagyon veszélyes - most, hogy ekkora a járvány - orvoshoz és/vagy kórházi kivizsgálásra elmenni? Ti elmennétek a helyemben? Borzalmas tüneteim vannak! Jótanácsot kérek!

Figyelt kérdés
Pár napja erős és szabálytalan szívdobogás jött rám, megmértem, az első érték 136-ra, a második érték 106-ra ment fel. Megmértem később, akkor is hasonló értékek jöttek ki. Családtagom javaslatára ittam galagonyateát, nem egyszerre, hanem fokozatosan, kortyolgatva, ettől 76/46-ra lement. Két nap alatt megivott 3 bögre tea megivása után! Abba is hagytam a teázást. Ezenkívül, még az első, szívdobogásos rosszullétem alatt elkezdett zúgni, sípolni a fejem, ez a tünet tegnap óta állandósodott! Rettenetesen félek! Menjek orvoshoz? A járvány miatt vacillálok, ha ilyen állapotban elkapom, garantált halál! De az is kibírhatatlan ahogy érzem magam!
2020. nov. 9. 19:03
 1/1 Hellmano ***** válasza:
Nem veszélyesebb, mint máskor. Ugyanúgy beteg emberek jártak eddig is az orvoshoz. Lehet valaki elment egy sima dologgal az orvoshoz megmutatni neki és haza már vitt valami fertőt egy másik betegtől. Most annyival másabb a helyzet, hogy ugye rengeteg koronás vagy korona tünettel rendelkező jár az orvoshoz teszteltetni, tehát sokkal nagyobb a lehetőség arra, hogy ott elkapod, mintha csak az utcán vagy a boltban.
2020. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!