Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi van most egy covid osztályo...

Mi van most egy covid osztályon? Van értelme bemenni?

Figyelt kérdés

Nagybátyám 56 éves és covid pozitív, alig reagál már, de még eszméleténél van.. szuráciot néztük és 82..

Kórházba nem akarjuk vinni, nem tudom milyen állapotok vannak ott.. mit lehetne tenni? érdemes most kórházba menni?


2020. nov. 30. 15:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkire veszélyes lehet és a hosszú távú hatásai is, főleg akinkél súlyos tünetek voltak, mert a tüdőgyulladás során hegesedés léphet fel, ami nem játék. Na meg a vérrögökről ne is beszéljük. Meg arról se hogy még milyen meglepetést tud okozni. Keveset tudunk még a vírusról és főleg azt, hogy évek múltán milyen hatásai lesznek, ezért is veszélyes főleg. Nem csak a jelen állapotra kell gondolni.


Én megúsztam a vírust hányással és fejfájással, de az orvos azt mondta, 3 hétig szednem kell a véralvadást gátlót, úgyhogy szedem, mert nem a random fórumokon mondták az emberek, hanem már tizenéve szakmában lévő osztályvezető főorvos, aki ráadásul a család tagja, tehát nem lenne oka kárt okozni.


A a kórházba menetelről meg: Otthon is meglehet halni, peresze. Kényelmes. De milyen áron? Iszonyatosan szenvedni fog úgyhogy megfullad, ha a szíve nem áll le hamarabb, ami ugyancsak nem lehet túl jó érzés. A kórhába legalább fájdalommentes az eltávozás. Rossz ezt mondani, de erre is gondolni kell. Viszont a kórházban nem csak a fájdalommentes túlvilágra lépés lehetségs, hanem a gyógyulást! Nem mindenki hal meg! Sokan kijönnek a kórhából még olyanok is akik lélegeztetőgépre kerültek, persze lélegeztetőgépen kevesebbek az esélyek, de ha időben kerülsz rá akkor lehet csak 1 napot vagy 2 napot kell rajta lenned.

2020. dec. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!