Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme van az S osztályos...

Mi értelme van az S osztályos merciknél a V12 nek?

Figyelt kérdés

Mercedes-AMG S 65 és Mercedes-AMG S 63 4MATIC

A merci oldalán és videókban is azt láttam , hogy az S63(v8) jobban gyorsul mint az S65(v12) , nem is kicsivel jobban. De akkor mi értelme van az S65 nek ami jóval drágább ha a másik jobban gyorsul és még olcsóbb is.

Majdnem ugyan ezt láttam a Maybachnál is, habár ott elhanyagolhatóan de jobban gyorsul a v12 vel szerelt viszont szintén ott is ugrik akkor a 4x4. Na meg persze szintén jóval drágább is.


Szóval akkor mi értelme van? Milyen pozitívumai vannak ami miatt mégis jobb választás valakinek a V12?



2018. febr. 8. 19:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Ebben a kategóriában már nincs olyan hogy "mi értelme van" és "olcsóbb".

Ezek az autók a luxusról szólnak, a gazdagok meg mindenből a legnagyobbat akarják.

Ja és ekkora batár autóknál nem a gyorsulás számít, hanem a nyugodt és luxus minőségű utazás.

2018. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
az #1-es pontosan definiálta. Ha megtehetném, én sem vé nyolcat-tízet vennék, hanem vé tizenkettőt..hadd lássa a paraszt, milyen a luxus. Ugyanis az hatvan millánál kezdődik.
2018. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tehát semmi pozitívuma nincs , sőt még szarabb is ,csak jobban lehet vele vagizni?
2018. febr. 8. 20:39
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
Igen ez pont olyan mint amikor svájcban jártunk németekkel közösen, és az egyik találgatta hogy mi értelme van a parkolóház kijáratánál az automata sorompónak, amikor van automata ajtó mögötte mindjárt. A másik meg megnyugtatta, hogy ne keressen logikát. Egyszerűen azért csinálják mert megtehetik, van rá lé.
2018. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat.
2018. febr. 8. 20:46
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Ha felteszed ezt a kérdést, akkor nem érted ezt a kategóriát.
2018. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szarabb, hanem más a lényege. A V12 az egyik legfinomabban járó motorfelépítés.
2018. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Na beindultak a leszavazó trollok.
2018. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Az én igenem sem a "szarabb"-ra vonatkozott, hanem az előttem szólókra.


Nekem pl más márkában van tapasztalatom, és még életemben nem vezettem V12-t (de ami késik az jön.:) ), de sokat gondolkodtam sor6 és V8 közt.

Ha az ember a videókat nézi, akkor a kisebb sor 6 sokkal vagányabb üvöltéssel gyorsul, viszont nyomatékban a V8 lényegesen jobb volt, de ha csak a hangot figyeljük akkor elég langyos víznek tűnik, főleg ha csak videón nézi először az ember.

Vezetésnél viszont ég és föld a V8 javára. Csak ugye nem kelt olyan sportos benyomást amikor 2000-nál kellemesen duruzsol.

2018. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 D. Brasco ***** válasza:
10%
Ez az egesz szó szerint farokméregetés!Es azert lassuk be....egy V12 mindig is V 12 volt/van/lesz.....
2018. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!