Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a fülemmel, nagyon fáj?

Mi lehet a fülemmel, nagyon fáj?

Figyelt kérdés

2-3 napja fáj belül, és érintésre nagyon érzékeny lesz. És most este felfedeztem egy csomót is ott ahol legjobban fáj..

[link]


Az elhelyezkedése a képen lévő száj mellet van.


Anya szerint csak elaludtam, de akkor nem hinném, hogy lenne csomó. Orvoshoz nem akarnak vinni, mert szerintük túl nagy feneket kerítek a dolognak.

Szerintetek mi lehet?


2010. aug. 11. 22:09
 1/4 TomRage válasza:
Érdemes elmenni mindenképpen fülorvoshoz, főleg ha elkezd gennyezni is. Nekem kétszer volt fültőgyulladásom és minél jobban halasztod annál fájdalmasabb. Egy rutin beavatkozás meg néhány antibiotikum felszedésével szokták gyógyítani.
2010. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindenképp fül-orr-gégészet! lehet hogy egy ártatlan kis fülgyulladás, lehet ugyan ez csak komolyabb kivitelben, de ha netán nyirokcsomó gyulladás,az komolyabb betegséekre is utalhat (mononucleosis,stb..).

megéri azt a fél órát kibírni az orvosnál!

gyógyulj meg:)

2010. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fülcimpád fáj tulajdonképp?Ha igen(és csomó is van),akkor lehet,hogy fülbe való helye gyulladt be hiába szedted ki korábban,vagy csak pattanás lesz vagy egy faggyú"gömb"(nem pattanás féle,a faggyú nagyon keményre összekeményedik,ki kell vágni).Ha a füled belül fáj,akkor meg sok minden lehet,pl hangos zenétől,fülgyulladás vagy ha pl sokáig volt rajtad füles,akkor gomba is lehet.
2010. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A fülcimpám nem, de hátul viszont eléggé fáj.
2010. aug. 11. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!