Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak hétfő reggelig vagyok...

Csak hétfő reggelig vagyok itthon. Hova menjek a fülemmel?

Figyelt kérdés
NAGYON fáj a fülem. Éjjel alig tudtam aludni, reggel fél7kor keltem miatta. Ma jöttem haza Krétáról és valószínűleg az úszás miatt fájdult meg. A fülem nagyon érzékeny, de imádok úszni, 3 éve Németországban is ugyanez volt, ugyanígy fájt, végigsírtam az éjszakát és a nyaralás utolsó 2 napja élvezhetetlen volt. Mikor hazajöttünk mentünk fülészetre ahol elszörnyedt az orvos(azon a nyáron rendszeres látogatója voltam a fülészetnek) és kimosta, majd valamilyen vattát tett a fülembe. Érzem hogy most is ez kéne de a gond csak az, hogy hétfő reggel már mennem kéne gólyatáborba és addig meg nem nagyon tudok nyitvatartó fülészetet...VISZONT valószínű hogyha nem látják el a fülemet az egész táborozást tönkreteszi...Mit csináljak?
2009. aug. 8. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol laksz, a helyi (megyei) kórházban kell hogy legyen fül-,orr-, gége ügyelet. De legrosszabb esetben fél nappal később utazol a többiek után a gólyatáborba.
2009. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!