Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak a fülemmel?...

Mit csináljak a fülemmel? HELP! (többi lent)

Figyelt kérdés

Már több mint 1 hete voltam strandon..

belement a viz a fülembe, azt gondoltam nem lehet semmi bajom.. másnap újra elmentem.. (még mindig benne volt) és ma reggel úgy ébredtem, hogy alig hallottam arra a fülemre amelyikbe belement a viz, és rettentően fájt..

még mindig benne van a viz és fáj.. teljesen összeszűgült a hallójáratom, és begyulladt.. voltam dokinál és csak fülcseppet adott rá.. 18-án megyek táborba ami vizközelbe lesz (balaton) és szeretném ha addigra elmúlna és végre hallanék a fülemre.. Kéérleek segiiitseteek!!! Mit csináljak????!!!

Előre is köszönöm!!!!


2011. júl. 14. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán elmehetnél végre dokihoz...
2011. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már volt dokinál, írta is! Ha a fülcsepp nem segít, akkor viszont érdemes lenne visszamenned, lehet, hogy esetleg fel kell szúrni, ha nagyon begyulladt.
2011. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Enyhén meleg gáztűzhelyre, rakj egy törlőkendőt arra tegyél sót kb annyit hogy kiadjon összefogva 1 kis batyut.

Amikor úgyérzed kellemes meleg a sós batyu, akkor tedd a füledre, ezt lehet ismételni.

Arra figyelj h a só ne szóródjon ki a törlőkendőből.

2011. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha holnapra nem javul visszamegyek orvoshoz!

Az utolsót pedig kipróbálom!

2011. júl. 14. 16:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kövirózsa gyógyhatása:


A népi gyógyászat a levelének nedvét használja égési sebek, fülgyulladás, szemölcs rovar és csaláncsípések, övsömör, vágott sebek kezelésére.


[link]


Ennek a virágnak a leveléből tépj le 2-3 darabot, majd fokhagyma paszírozó segítségével nyomd ki a levét, öntsd a füledbe, és feküdj az oldaladon kb. 5 percig, hogy ne jöjjön ki a füledből a lé. Ezután fogj egy zsepit, tedd a füledhez, mert ha felülsz a maradék ki fog folyni.


Nekem ez mindig használ, ha a strand után bajban vagyok!

2011. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Juujj:)

Ilyen kövirózsát hol tudok venni/szerezni??

Nagyon hatásosnak hangzik:D

2011. júl. 14. 16:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pl. a praktikerben vettem pár száz ftért. :) Szerintem virág boltokban is kaphatsz, vagy ha van a szomszédodban öregebb néni akinek van kertje, akkor tőle is kérhetsz nyugodtan, biztos fog adni. :)
2011. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D
2011. júl. 14. 16:44
 9/11 anonim ***** válasza:
nem kellene olyat használni, ami vegyszerekkel volt kezelve!!
2011. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel ne is egyél meg igyál semmit, mert ha tudnád, hogy azokba mi van.... Hajaj... :)
2011. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!