Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha náthát jelentek a háziorvos...

Ha náthát jelentek a háziorvosnál kijönnek covid tesztet végezni?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom,hogy náthás vagyok és nem akarom terjeszteni a munkahelyen, mert gyerekekkel dolgozok. Elmondom hogy nincs komoly bajom csak megfázás, mondjuk torokkaparás, köhögés, hőemelkedés enyhe, akkor is kijönnek autómatikusan covid tesztre?

2020. dec. 9. 14:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Értem, de én nem vagyok gyanúsan covidos, csak torokkaparás, orrdugulás meg köhhingteés. Sima nátha ez. Akkor azért nem jön ki mert fél vagy mert nincsen rá oka?
2020. dec. 10. 10:36
 12/16 anonim ***** válasza:
Kerdezo, te hol elsz? Kb marcius ota telefonos gyogyitas van.
2020. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak a torkom fáj az egyik oldalon. Semmi más nincs. Orvos szerint addig nem tesztel, amíg nincsenek több tüneteim.
2020. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha meg covid is lenne, de ennyire enyhe tunetekkel, akkor minek hivnad magadra az orvost? Semmit nem tudna veled csinalni, telefonon is el tudja mondani, hogy szedj vitamint es kesz.
2020. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Graffton válasza:
Nekem is csak ennyi volt,kis megfázás a cégem elküldött tesztre kedden, pozitív lett, ma már fekszem,nem is vagyok fényesen, tea,inhalálás, rubophen, remélem elmúlik.
2020. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint a covid-teszt simán kamupozitív lett egy csomó válaszadó esetében. Merthogy nyilvánvalóan csak meg voltak kicsit fázva. Remek kilátások.
2020. dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!