Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbéltükrözésem lesz,...

Vastagbéltükrözésem lesz, fájni fog?

Figyelt kérdés
Holnap vastagbéltükrözésem lesz bóditásban, saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2020. dec. 14. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért fognak boditani, hogy ne érezd a kellemetlenkedést. Így nem fog fájni.
2020. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
El fogok aludni a bóditó hatására?
2020. dec. 14. 13:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem altató, csak bódító. Elvileg nem szabad semmit érezned. És ha jó mennyiséget adnak be mire magadhoz térsz már vége is a vizsgálatnak.
2020. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Miféle bódításról beszélsz, kedves 3-as. Tavaly voltam vastagbéltükrözésen, és csak érzéstelenítőt kaptam. Amúgy ha úgy tartottam a fejemet, a monitoron végig tudtam nézni, amit a doki látott.
2020. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már megvolt a vizsgálat de azért leírom a saját tapasztalatom.

Engem bódítottak/altattak, semmit nem éreztem, betoltak, bemutatkoztunk a dokival egymásnak meg ott volt a növér, aztán elaludtam. Mire felkeltem (20 perc múlva), addigra kész voltam, felöltözve rendesen a kórházi hálóingben, az ágyon. Semmit nem éreztem, fájdalmat se odalenn. Mondták, hogy a befújt levegö miatt esetleg khm pukizhatok, ezért féltem bárhova is menni a vizsgálat után kb fél napig. De semmi nem történt. Estére kb el is felejtettem, hogy reggel 8-kor mit követtek el rajtam :D.

Elötte hetekig nagyon rá voltam parázva az egész dologra, arra, hogy ciki lesz meg kínos meg ilyesmi, de most utólag látom, hogy nem kellett volna stresszelni. A doki minden nap ezt csinálja kb egész nap, neki minden ember csak egy se..lyuk, én meg nem voltam képben egyáltalán.

2020. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Neki minden ember csal egy se.. Lyuk 😅😅😅😅 5os köszönöm, hogy leirtad az élményeid. Magan uton voltál? Aznap haza lehet menni? Elotte hogyan kell keszulni? Dieta vagy hashajtas is? Csak azert kerdezem, hogy szabadsaggal hogy keszuljek.
2021. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt a vizsgálat?Nekem holnap lesz...és félek egy kicsit..
2021. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megvolt a vizsgálat.Kaptam vénásan bóditot erre emlékszek utoljára. Kb 20 perc volt a beavatkozás de én 1 percnek éltem át. Nem fájt se a beavatkozás alatt se a beavatkozás után sem. Én nem aludtam el a bóditó hatására. Mikor véget ért a beavatkozás, utána bevittek egy másik kórterembe ahol "aludnom" kellett volna de nem aludtam, magamnál voltam már.
2021. jan. 11. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a beszámolót! Jó egészséget!
2021. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem kellemes csalódás volt, az előtte való nap rosszabb volt mint maga a beavatkozás! Jó egészséget!
2021. jan. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!